Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar filiptuka2002

18 lipca 2023, 12:12

Napędzane tory z redstone:

Avatar BartoliniMg

18 lipca 2023, 12:32

@filiptuka2002: Minecart z piecykiem:

Avatar IkarAviator

18 lipca 2023, 18:04

@BartoliniMg: WRESZCIE ktoś mówi rozsądnie

Avatar TrueStoryGuy

22 lipca 2023, 10:58

@BartoliniMg: W jaki sposób ma to działać, bo nie wiem?

Avatar IkarAviator

22 lipca 2023, 12:18

@TrueStoryGuy: Kładziesz minecart z piecykiem za minecartem z villagerem. Stajesz za minecartem z piecykiem i trzymając jeden węgiel klikasz na niego prawym guzikiem myszy. Minecart jak lokomotywa wystrzela w przeciwnym do ciebie kierunku i pcha wagonik z villagerem bardzo szybko i bod każdą górkę

Avatar TrueStoryGuy

22 lipca 2023, 12:29

@IkarAviator: Nigdy nie używałem w sumie, a na jak długo jedzie?

Avatar IkarAviator

22 lipca 2023, 17:01

@TrueStoryGuy: Dłużej niż myślisz. Raz zrobiłem zamkniety obieg i dałem temu jeździć. Wróciłem z obiadu, dalej jeździło

Avatar HammyFire48

22 lipca 2023, 17:50

@IkarAviator: Mi pod górkę, to często po chwili się kończył, nawet 3 zakrętów nie zdążyłem minąć ( co 5-7 kratek chyba były), a on już mi leciał na ryj w dół, ale to może dlatego, że wysoko w uj miałem i jeszcze co chwila zakręty, a jak wiadomo, na zakrętach wagonik zwalnia. Więc jak trasa jest taka wąska i pod górkę a'la klatka schodowa w bloku, to już polecam albo napędzane tory, albo co jakiś czas kłaść łóżko, poczekać na noc i Villager sam pójdzie na górę, a jak się położy, to zablokować drogę ucieczki, zniszczyć łóżko i sam pójdzie do kolejnego.

Ale na jakieś dalekie wyprawy, niezbyt strome, to wagonik z piecykiem, na start, jak się nie ma złota na napędzane tory, to zawsze wagonik z piecem używany.

Avatar TrueStoryGuy

22 lipca 2023, 18:56

@HammyFire48: Przeczytałem, że może prowadzić aż do 4 wagoników i działa przez 3 minuty za każdy rodzaj paliwa podobno. 27 maksymalnie jak napełnisz.

Avatar IkarAviator

22 lipca 2023, 20:12

@HammyFire48: Ja się już wypowiadałem w kwestii naprawdę dalekich wypraw:
https://www.jeja.pl/user,IkarAviator,zdjecie,4

Avatar taranee4545

22 lipca 2023, 17:56

Czasami jest łatwiej zrobić bezpieczną drogę w netherze i przeprowadzić przez nią villagera zamiast robić tory przez góry i doliny.
Albo przebić się przez sufit netheru. Tam jest dosyć bezpiecznie.

Ale to zależy od dystansu czy się opłaca to robić czy nie.

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2023, 13:05

to było do przewidzenia

Avatar WsrodZdrojak03

22 lipca 2023, 12:42

Syzyfowa praca

Avatar kokomando

18 lipca 2023, 12:46

Nie szybciej by to było zrobić z łódką i pistonem?

Avatar rozwalgo

18 lipca 2023, 13:05

@kokomando: Łódka i pistony to najwolniejszy możliwy sposób

Avatar IkarAviator

18 lipca 2023, 18:04

@kokomando: Ja mówię, że wagonik z piecykiem na jednym węglu by to przepchał całą drogę

Avatar Exzit1

18 lipca 2023, 16:22

Gdyby zbudował schody i na nich tory to byłoby lepiej i bezpieczniej.

Avatar IkarAviator

18 lipca 2023, 18:03

@Exzit1: Nie trolluj, nie da sie tak

Avatar IkarAviator

18 lipca 2023, 18:02

Drogi Syzyfie,
Pozdrawiam
Weteran Minecrafta

Avatar kamilowski2004

18 lipca 2023, 17:52

Syzyf

Avatar Litereallysheep1

18 lipca 2023, 15:20

Wiedziałem co to będzie jak zobaczyłem, że pod górkę go pcha

Avatar Boberek00

18 lipca 2023, 12:52

Lepiej to zrobić poprzez zarażonych osadników

Avatar Sylvibe

18 lipca 2023, 12:20

Mojang serio mogło by dać update z kolejki.
Gdyż wszystko inne jest albo tańsze (łódź na lodzie) lub lepsze (elytra i konie). Skoro dali useless szajs jak miedź pozwólcie mi chociaż robić miedziane tory

Avatar Landark

18 lipca 2023, 12:18

Syzyfowe prace

Avatar Ignisus

18 lipca 2023, 11:56

Ja zawsze niszczę tory za sobą

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Pozdrawiam świetliki

Tacy sami, a ściana między nami

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka