Chaos, chaos się nie zmienia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Trzeba brać osobną torbę
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Pozdrawiam świetliki
Jakby trochę nie fair
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 sierpnia 2024, 20:16
TF2 lepszy
Odpisz
25 lipca 2023, 18:14
Piotr Gryf 10 sekunda
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2023, 01:59
Tęsknię za starym fortnite... Szczególnie sezonami 1-10. Ewentualnie dwa pierwsze sezony z pierwszego rozdzialu tez byly fajne, a potem, potem juz bylo gorzej.
Odpisz
25 lipca 2023, 16:44
@Tomak: Jak dla mnie nie było źle (jestem ch2s5-ch4s3). Gorzej z sezonami 5 i 6 rozdziału 2, one były do bani
Odpisz
25 lipca 2023, 16:48
@Tomak: 1 sezon 3 chapteru i 2 sezon 4 chapteru to moje ulubione
Odpisz
25 lipca 2023, 17:46
@Egirl: Zderzenie to najlepszy live event w jaki grałem (grałem w kryzys punktu zerowego, zderzenie i rozpad)
Odpisz
19 lipca 2023, 12:51
Dzisiejszy fortnite wygląda tak:
Doom Slayer i Geralt z Rivii prowadzą ogień maszynowy do Master Chiefa i Postaci z Anime.
A potem wszyscy giną od Kratosa z karabinem snajperskim i wiankiem granatów.
Odpisz
19 lipca 2023, 12:54
@gruby_wieprz: JINX Z ARCANE
A tak serio te skiny Crossoverowe są najrzadziej widzianymi skinami
Ludzie wolą te od epic
Odpisz
19 lipca 2023, 12:56
@Egirl: Ale wciąż Kratos czołgający się po ziemi i dostający strzał w głowę od Naruto to wciąż osobliwy widok.
Odpisz
19 lipca 2023, 13:02
@gruby_wieprz: Oraz Rick nawalający z kamehameha
Odpisz
19 lipca 2023, 13:17
@rumcajschr: Rick bohatersko ratujący Geralta nosząc go na plecach.
Odpisz
25 lipca 2023, 16:42
@gruby_wieprz: W sumie to jest piękne
Odpisz
25 lipca 2023, 16:41
Wiecie, ze z UEFN w trybie kreatywnym fortnite będziecie mogli nawet zrobić grę AAA za kilka lat?
Odpisz
19 lipca 2023, 12:33
Ten pierwszy tryb dalej jest
tylko że płatny
Odpisz
19 lipca 2023, 12:58
@Boberek00: Fortnite to takie EA, tylko że jest grą
Odpisz
22 lipca 2023, 22:12
EPIC to jest k...a EA co ma fortnite do tego
Odpisz
22 lipca 2023, 22:13
@Terno86_: Szczerze, to już EA bardziej ogarnięte
Odpisz
24 lipca 2023, 12:31
@Boberek00: na poczatku tez był płatny ale gdy w wrzesniu 2017 (k...a 6 lat temu) Battle Royale wszedł to stał sie darmowy (ten tryb płatny jest nadal)
Odpisz
24 lipca 2023, 12:42
@Boberek00: szczerze to chyba tak bo ea przynajmniej robi gry nowe a epic r.... fortnite bardziej niz rockstar gta
Odpisz
24 lipca 2023, 13:15
@Terno86_: Bo innej gry nie mają na pokładzie
Odpisz
22 lipca 2023, 20:17
Z czego to jest? Bo wygląda jak całkiem fajna komedia.
Odpisz
22 lipca 2023, 22:34
@TrueStoryGuy: Ted 2 ale polecam pierwszą część bo druga była już tylko skokiem na kase
Odpisz
19 lipca 2023, 19:40
Bitwa cosplayer'ów.
Odpisz