Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2023, 08:09

szczególnie że właśnie masz wene na bawienie się np. LEGO i zabawka stoi w koncie nie używana

Avatar Kobiety_nieistnieja

21 lipca 2023, 13:02

Najdroższe co dostałem od rodziców to pluszaka szczura.
Później się dowiedziałem że owy pluszak był z pomocy społecznej.

Avatar Klingon

21 lipca 2023, 15:06

@Kobiety_nieistnieja: Ja bym się i tak cieszył.

Avatar Kobiety_nieistnieja

21 lipca 2023, 15:06

@Klingon: nawet nie wiesz jak się wtedy cieszyłem

Avatar pawelek9889

21 lipca 2023, 16:40

@Kobiety_nieistnieja: kto do k...y zatrudnił szczura w pomocy społecznej?

Avatar Kobiety_nieistnieja

21 lipca 2023, 16:41

@pawelek9889: Siły specjalne

Avatar BardzoOryginalnaNazwa

21 lipca 2023, 13:23

Ja jakoś nigdy nie prosiłam rodziców o coś drogiego, ale tylko dlatego że mi rzadko mi kupowali coś bez okazji, a tak to drogie rzeczy (np. jakieś zabawki) mogłam dostawac jedynie na święta i urodziny. Okazjonalnie na odpustach mogłam coś sobie kupic, ale limit hajsu był.
Niby teraz wszelakie drogie rzeczy sama sobie kupuje, ale i tak mi jest z tym dziwnie xD

Avatar Oliwier256

21 lipca 2023, 12:46

Ja wywaliłem kabanosy za 9 zł bo mi nie smakowały. Dostałem profilaktyczny opierdziel

Avatar rumcajschr

21 lipca 2023, 12:50

@Oliwier256: Zasłużyłeś

Avatar CupOfWater

21 lipca 2023, 12:54

@Oliwier256: Oli, w każdym domu jest niepisana zasada że jak coś jest niedobre to daje się staremu albo psu do zjedzenia

Avatar Oliwier256

21 lipca 2023, 13:07

@CupOfWater: nie, mogłem zostawić dla rodziców bo było dobre, tylko mi nie smakowały

Avatar rumcajschr

21 lipca 2023, 13:20

@Oliwier256: Oli, ja cię błagam, naucz się czytać ze zrozumieniem

Avatar CupOfWater

21 lipca 2023, 12:38

Prawdziwe, bardzo prawdziwe
Rzadko o coś prosiłem bo czułem się winny za jakiekolwiek pieniądze wydane na mnie
Jak już mam własne pieniądze jest lepiej ale i tak trochę winny się czuje jak za dużo wydam

Avatar rumcajschr

21 lipca 2023, 12:50

@CupOfWater: Prawidłowo tbh

Avatar
ddawdad

21 lipca 2023, 12:47

Mi tam w sumie rodzice większość rzeczy sami z siebie kupowali, więc jak "chcieli" to osobiście nic nie czułem tak szczerze.

Avatar
Konto usunięte

21 lipca 2023, 12:46

Nerf za 100+ zł

Avatar Darwidx

21 lipca 2023, 12:37

Życie w Polsce prolog

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar PanPiernik
Dodane przez: PanPiernik

Lekko nie będzie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Fergus

Nie są aż takie pyszne

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka