Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Lekko nie będzie
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Fajnie że odpowiedzieli
Phi!
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 września 2020, 11:32
Dont dead open inside
Odpisz
21 czerwca 2014, 05:56
Ktoś kto to dodał i wstawił tytuł "Don't dead, open inside!" ma nie równo pod kopułą bo tłumaczenie tego zdania jest niepoprawne i bez sensu - "Nie śmierć, otwierać w środku!" ?. Powinno być "Don't open, dead inside!" czyli "Nie otwierać, śmierć w środku!". @Myszkapl: Jeżeli masz zamiar dodawać obrazek to najpierw należy przyjrzeć się mu i zrobić sobie rentgen czaszki czy masz mózg a dopiero potem pisać.
Odpisz
3 lipca 2014, 15:47
@xPOLAKx: on to napisał aby to było bardziej śmieszne
Odpisz
5 lipca 2014, 16:20
Śmieszniej by było gdyby ktoś napisał tytuł poprawnie...
Odpisz
25 marca 2017, 11:17
@xPOLAKx: nie, śmieszność polega właśnie na tej zmianie...
Odpisz
2 kwietnia 2017, 13:34
@xPOLAKx: To taki mem.
Odpisz
20 czerwca 2014, 16:06
Znowu ten tekst, 2 raz się na to załapałam
Odpisz
20 czerwca 2014, 15:50
Don't open dead inside tak to chyba trzeba przeczytać
Odpisz
20 czerwca 2014, 14:07
Czy tylko wszyscy przeczytali "DONT DEAD OPEN ISIDE"?
Odpisz
20 czerwca 2014, 12:07
idioci, tam jest napisane don't open, death inside!
Odpisz
20 czerwca 2014, 12:08
@madika53: no shiet
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2014, 12:13
@madika53: I to jest jak się dostaje strzałki w dół.
Odpisz
21 czerwca 2014, 14:01
@madika53: Kto pisze jedną linijkę zdania na jednych drzwiczkach, a drugą na drugich? Chyba że coś takiego było w the Walking Dead, nie oglądam, ale skądś kojarzę taką dziwną składnię.
Odpisz
28 czerwca 2014, 22:19
Tak w pierwszym odcinku.
Odpisz
1 lipca 2014, 13:09
Ale i tak kto wymyślił takią składnię?!
Odpisz
1 lipca 2014, 17:15
Pewnie tak było łatwiej pisać a ten co pisał to zapewne się spieszył a te zombiaki otwierały te drzwi i mógł linijkę na jednych drzwiach a drugą na drugich, ale nie wiem tylko taka jest moja teza.
Odpisz
18 czerwca 2014, 16:33
nie umieraj otwórz w środku?
Odpisz
20 czerwca 2014, 12:02
@bylejakbylegdzie: Nie śmierć otwórz w środku*
Odpisz
18 czerwca 2014, 17:28
Nie umieraj, w środku otwarte (drzwi do baru z darmowym piwem)
Odpisz
17 czerwca 2014, 21:25
Jak widzi to moja mama: DON'T DEAD
OPEN INSIDE?
Odpisz