Czy kiedyś sobie pomyślałeś
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ładne rzeczy
Pilne
Zdeklasowani znowu
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież30 stycznia 2019, 15:21
Zawsze.
Odpisz
9 września 2018, 10:59
Nie
Odpisz
23 sierpnia 2016, 20:25
Tak.
Odpisz
28 maja 2016, 06:12
Zawsze
Odpisz
23 grudnia 2015, 11:08
Ta jak zawsze :D
Odpisz
Edytowano - 17 października 2015, 20:37
zawsze
Odpisz
15 marca 2015, 13:33
tak smaczne było
Odpisz
10 marca 2015, 19:30
10 razy ;_;
Odpisz
25 stycznia 2015, 21:18
Tak po jakimś 20 razie
Odpisz
30 października 2014, 06:59
Tak!
Odpisz
25 czerwca 2014, 15:40
mi papierki nie przeszkadzają
Odpisz
25 czerwca 2014, 01:45
ja jem klej i papier
Odpisz
25 czerwca 2014, 01:47
@poled: i prawie zawsze jem gumę z papierkiem
Odpisz
22 czerwca 2014, 13:47
Mój kolega nie miał gdzie wyrzucić papierka więc go zjadł razem z gumą ;___;
Odpisz
22 czerwca 2014, 13:52
@Oliwciakowa: Lepsze to niż śmieć naszą matkę ziemie i zatruwać środowisko.
Odpisz
22 czerwca 2014, 14:05
@acocieto666: Ale nie mógł go schować po prostu do kieszeni? :D
Odpisz
22 czerwca 2014, 14:12
@Oliwciakowa: Mój kolega kupił sobie kawę z automatu i po wypiciu jej zjadł też papierowy kubek. I jeszcze kiedyś zjadł rysunek koleżance.
Odpisz
22 czerwca 2014, 14:16
@Near1: u mnie jest gość co papier je :D wyrywa sobie kartkę z zeszytu i ją zjada ._.
Odpisz
22 czerwca 2014, 14:21
@Oliwciakowa: U mnie nie lepiej, w klasie mam takiego co rysuje sobie coś np. babeczkę na kartce, wycina ją i zjada O_o
Odpisz
22 czerwca 2014, 14:42
@vulpix: ja też i kilku kolegów jadło pożółkłe kartki i pieprz na wycieczce wciągali
Odpisz
22 czerwca 2014, 14:58
@Oliwciakowa: Papier nie ma żadnych kalorii, więc wiesz ;__;
Odpisz
22 czerwca 2014, 15:28
@DeTeO238: u mnie wąchają klej
Odpisz
22 czerwca 2014, 15:32
@DeadExtreme: u mnie zjedli okładkę od matematyki.
Odpisz
22 czerwca 2014, 16:06
@DeadExtreme: u mnie zjadali wkłady od ołówków i klej też .-.
Odpisz
22 czerwca 2014, 17:39
@acocieto666: skąd wiesz że to matka , a nie ojciec ?
Odpisz
22 czerwca 2014, 17:51
u mnie jeszcze wciągali kawe nosem i rysiki z kredek :P (pokruszone)
Odpisz
22 czerwca 2014, 18:02
@DeadExtreme: :D
Odpisz
22 czerwca 2014, 20:11
@Nextt: a jeżeli ziema to rodzaj żeński To Dlaczego ma jądro ?:3
Odpisz
22 czerwca 2014, 22:56
@Nextt: Matka ziemia ojciec księżyc.
Odpisz
23 czerwca 2014, 12:32
@DeadExtreme: U mnie też. ;_;
Odpisz
24 czerwca 2014, 14:25
@DeadExtreme: Ja zjadłam klej, i to nie raz.
Odpisz
22 czerwca 2014, 20:31
a co to jest tak z ciekawości
??????
Odpisz
22 czerwca 2014, 16:28
Potem okazuje się, że to pleśń.
Odpisz