Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar owca_z_cygarem

27 lipca 2023, 07:56

Jak rok temu poszłam do żabki to widziałam 10 latki dyskutujące o tym który smak monsterka najlepszy

Avatar
Konto usunięte

19 sierpnia 2023, 20:49

@owca_z_cygarem: Smak zawału serca

Avatar stalamed

23 lipca 2023, 01:27

O co chodzi

Avatar Talerz

23 lipca 2023, 01:31

@stalamed: od przyszłego roku mają wprowadzić zakaz sprzedaży energetyków nieletnim

Avatar stalamed

23 lipca 2023, 01:42

@Talerz: XDDDDD

Avatar WujekFoliarz

Edytowano - 26 lipca 2023, 19:44

@Talerz: Suplementy diety pokroju puszkowanego Oshee/4move się nie liczą? Tylko monsterki itd.?

Avatar doktorplaga2255

26 lipca 2023, 19:49

@WujekFoliarz: jedynie energole izotonik można kupić

Avatar Talerz

26 lipca 2023, 21:15

@WujekFoliarz: izotoniki mają tylko witaminy więc raczej nie ma powodu dla którego mieliby ich zakazywać

Avatar stalamed

26 lipca 2023, 21:59

@Talerz: imo nie ma też powodu by zakazywać energetyki a jednak zakazują

Avatar stalamed

26 lipca 2023, 22:33

@stalamed: dobra ludzie się ze mną nie zgadzają więc poproszę o powód dlaczego napoje energetyczne powinny być zakazane dla osób niepełnoletnich

Avatar Opiekacz_21

Edytowano - 26 lipca 2023, 23:41

@stalamed: bo mają ogromne ilości kofeiny nieodpowiednie nawet dla niektórych dorosłych, bo są bardzo chemiczne i ogólnie niezdrowe.

Avatar stalamed

Edytowano - 27 lipca 2023, 00:21

@Opiekacz_21: nie uwierzysz co jeszce sprzedają w sklepach i nieletni mogą to kupować

Avatar Adix174

27 lipca 2023, 05:49

@stalamed: nikt nie będzie pić tego w takich ilościach jak energetyki bo nie ma chyba kawy już zrobionej w sklepie

Avatar stalamed

27 lipca 2023, 06:31

@Adix174: herbata też ma średnio tylko o połowę mniej kofeiny niż przeciętny napój energetyczny

Ten zakaz jest bez sensu ponieważ skupia się na zakazaniu substancji które można z łatwością dostać pod inną postacią

To tak jak by zakazać nieletnim pić wódki ale zezwolić na piwo

Avatar Talerz

Edytowano - 27 lipca 2023, 08:02

@Adix174: jest kawa w puszkach i kartonikach, ale ma więcej mleka i cukru niż kawy

Avatar y0xhlztixyotisy9zifR

26 lipca 2023, 22:07

A ja jestem fanem zwykłej wody

Avatar
Konto usunięte

22 lipca 2023, 23:46

Ja nie pije monsterkow

Avatar PanPiernik

23 lipca 2023, 00:08

baza

Avatar BETA_5

26 lipca 2023, 19:29

Avatar kola3492

23 lipca 2023, 05:10

Pamiętam jak z chłopakami w gimnazjum po lekcjach chodziliśmy do sklepu dalej, bo tam były blacki o 1 zł taniej niż w bliższym sklepie

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 23 lipca 2023, 09:22

@kola3492: Czemu wciąż masz świąteczny awatar w lipcu

Avatar kola3492

23 lipca 2023, 12:31

Nie wiadomo kiedy umrę, więc lepiej być przygotowanym na zaś

Avatar Grewest

26 lipca 2023, 19:21

@kola3492: Oszczędzanie pieniędzy RiGCz

Avatar Orzechowy

24 lipca 2023, 21:13

rząd kiedy wyższe ceny i 18 lat nie sprawia że ludzie rzucają nałogi:

komentarz obrazkowy

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Rel

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Mało znany szczegół

Za co ta premia

Znak czasów

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka