Kiedy kupuję gry na Steamie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Najbardziej realistyczny spośród modów
Brawo za czujność!
Cóż za brak szacunku
Typowy NPC
Totalnie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2014, 17:49
Czekam na dobrą promocję na Portal 2
Odpisz
22 czerwca 2014, 20:36
@Galex: Me Two :D
Odpisz
22 czerwca 2014, 23:26
@KenXo: Me three.
Odpisz
25 czerwca 2014, 14:29
@Borealum: Me 4 Portal 2 :D
Odpisz
25 czerwca 2014, 17:27
@Galex: I <3 Portal 2 !
Odpisz
27 czerwca 2014, 14:01
@Galex: A ja już dawno kupiłem bundle za 4.50€ obie części :D
Odpisz
21 lipca 2014, 10:52
@Galex: kur** nie dawno była znizka 72 % XD przynajmniej ja mialem
Odpisz
6 lipca 2019, 12:24
@Galex: Teraz jest
Odpisz
22 czerwca 2014, 17:06
kupiłem terrarie za 7-6 euro a dzisiaj kur*a kosztuje 1.99 euro
Odpisz
22 czerwca 2014, 17:27
@kubixusyt: Zależy kiedy kupiłeś
Odpisz
22 czerwca 2014, 18:16
@kubixusyt: ha ha ja kupiłem za 2.49 :D
Odpisz
22 czerwca 2014, 18:47
@kubixusyt: ale na psa?
Odpisz
23 czerwca 2014, 14:31
@szczytnik: na pc
Odpisz
23 czerwca 2014, 21:23
@szczytnik: Nie ku*wa, na kota.
Odpisz
24 czerwca 2014, 20:57
Nie o to mi chodzi ale jak kupujesz terrarie na twoją starą to ja się nie dziwie.
Odpisz
25 czerwca 2014, 14:28
@popek9001: Ja za tyle samo <3
Odpisz
22 czerwca 2014, 17:36
Gabe daj większą zniżkę na kerbale...
Odpisz
22 czerwca 2014, 18:29
@bartol987: Ja mam i gram :)
Odpisz
22 czerwca 2014, 18:34
@WiemKimJestes: To możesz pożyczyć...
Odpisz
22 czerwca 2014, 19:31
@bartol987: raz widziałem promocję 0% na jakąś grę
Odpisz
23 czerwca 2014, 11:59
@bylejakbylegdzie: Ja na Cities in Motion 2 widziałem 150%,na Borderlandsy 2 125%
Odpisz
23 czerwca 2014, 12:38
@bartol987: to ci kasę dawali za kupywanie gier :D
Odpisz
22 czerwca 2014, 16:13
szkoda gadać , właśnie wydałem 50 zł na steama :D
Odpisz
22 czerwca 2014, 16:18
@MaxiorPL: Daję więcej - 80 zł :D Kto da więcej?
Odpisz
22 czerwca 2014, 16:27
@marcusfenix345: Wydałem 1 euro na Mount&Blade którego kupiłem za sprzedanie kart Summer Sale ;-;
Odpisz
22 czerwca 2014, 16:39
@NecroSky: a ja nic nie wydałem ;_;
Odpisz
22 czerwca 2014, 17:21
@marcusfenix345: 145 zł.
Odpisz
22 czerwca 2014, 18:48
@MaxiorPL: A na H** wydawać nie wystarczy cieszyć się z darmowej gry?
Odpisz
22 czerwca 2014, 19:17
@MaxiorPL: amator
Odpisz
22 czerwca 2014, 20:19
@szczytnik: Wyczuwam free2playowca ;-;
Odpisz
22 czerwca 2014, 21:32
@szczytnik: Ch*j przez ch ,a dlaczego? Bo musi być długi.A dlaczego przez u?Bo musi być duży. Zapmiętać!
Odpisz
22 czerwca 2014, 22:48
@NecroSky: Im pirate.
Odpisz
22 czerwca 2014, 19:22
Nie ma to jak kupony PaySafeCard >.>
Odpisz
22 czerwca 2014, 16:44
Ja się staram nie kupować gier i oszczędzać pieni... O ku*wA SKYRIM ZA 3,74€
Odpisz
22 czerwca 2014, 17:48
@Siemien: kupować coś tak zayebistego tyle czasu po premierze, szkoda słów...
Odpisz
22 czerwca 2014, 17:21
Gabe stahp.
Odpisz
22 czerwca 2014, 16:56
Gejb dałbyś stabounda ;_;
Odpisz