Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Jeszcze jak
No to posłuchane
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2023, 14:11
Trochę nie rozumiem tego jarania się mandalorianami przez fanów że oni niby tacy zajebiści, to trochę jak jaranie się elfami
Odpisz
25 lipca 2023, 17:15
Brakuje U...
(Ugandalorian)
Odpisz
27 lipca 2023, 10:54
@Tajdeus: Ugandalorian by jeszcze musiał mówić "FOLLOW ME, I KNOW THE WAY"
Odpisz
25 lipca 2023, 15:15
This is the way
Odpisz
25 lipca 2023, 09:04
Nie po 3 sezonie
Odpisz
25 lipca 2023, 11:05
Tylko finał był słaby i wciśnięcie kilku zapychaczy, skoro 2 był dobry a 3 gorszy to w 4 na pewno wyciągną wnioski
Odpisz
25 lipca 2023, 14:37
@Towarzysz777: osobiście wolałbym by 4 sezon nie powstał bo o ile postać mi się spodobała to historie uważam za zamkniętą.
Odpisz
25 lipca 2023, 14:38
@Zloty_bambus: Ale ja chcę mitozaura ;-; I powrót do mniejszej skali a nie walka o mandalorę
Odpisz
Edytowano - 25 lipca 2023, 15:15
@Towarzysz777: Według mnie trochę na siłę robili ten sezon. O ile Bo Katan nie była słabą postacią, to wolałbym gdyby serial o Din Djarinie był o Din Djarinie. Mocno go pominęli
Odpisz