Jakie imię miałbyś jako Batman?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Płać pan
Niezniszczalne
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Tacy sami, a ściana między nami
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 maja 2022, 17:16
batman
Odpisz
1 sierpnia 2020, 19:30
FUCKMAN
Odpisz
28 lutego 2019, 07:30
Koledzy, co robię źle? Wyszedł mi Grzegorz Brzęczyszczykiewicz. Czy ktoś już spotkał się z takim problemem i zechciałby pomóc? Podejrzewam problem z dyskiem twardym i wiatraczkiem. Podpowiada mi, żebym kupił mleko i obalił rząd. Czy to może być powiązane? Dziękuję z góry
Odpisz
19 listopada 2017, 22:09
@KontoUsunięte: hail Marvel i hail Spider-Man
Odpisz
28 października 2017, 09:34
Fatman
Odpisz
13 czerwca 2017, 14:33
Nie mogę uwierzyć, wyszło mi Bat-Man
Odpisz
14 stycznia 2017, 15:15
wow wyszło mi batman
Odpisz
2 stycznia 2017, 12:53
Bruce Wayne...
Odpisz
28 września 2016, 18:30
Fuck Boy...
Odpisz
8 lipca 2015, 15:02
Mi wyszło Dupsan o.O
Odpisz
22 lipca 2015, 14:42
A z 2 imieniem wyszło Fuckman XD
Odpisz
29 maja 2015, 22:20
Jurek :(
Odpisz
21 czerwca 2014, 17:06
Mi wyszło Batman, a wam?
Odpisz
21 czerwca 2014, 17:07
nie samowite! Mi też! XD
Odpisz
21 czerwca 2014, 17:15
ehehe Kolego popatrz wszędzie pisze bat man :d
Odpisz
21 czerwca 2014, 17:19
@masterion12: Oni sobie tylko żartują. Myślisz, że tego nie zauważyli?!
Odpisz
21 czerwca 2014, 17:20
lol ja też
Odpisz
21 czerwca 2014, 17:45
@Payroman: Jaki zbieg okoliczności mi również xD
Odpisz
21 czerwca 2014, 18:03
nie
Odpisz
21 czerwca 2014, 18:09
@masterion12: jest napisane, a nie pisze
Odpisz
22 czerwca 2014, 10:22
@slenderr: nie
Odpisz
22 czerwca 2014, 11:21
@masterion12: a wiesz jaka jest różnica między sra a jest nasrane? taka jak między pisze i jest napisane.
Odpisz
22 czerwca 2014, 12:30
batman
Odpisz
22 czerwca 2014, 13:45
łosz ku*wa nie uwierzycie mi też
Odpisz
23 czerwca 2014, 11:10
LOL! i mi!
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 23:02
@masterion12: Mogę spalić tego gostka?
Odpisz
9 maja 2015, 20:05
Mi tez.
Odpisz
13 lipca 2014, 20:30
mi wyszlo sandman jakis problem?
Odpisz
3 lipca 2014, 16:31
ibat gman xD
Odpisz
Edytowano - 1 lipca 2014, 10:21
nie uwierzycie! wyszedł mi cartman :D
Odpisz