Raczej nie ma co na to liczyć
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Niezniszczalne
Lekko nie będzie
Drewniany kominek
Fajnie że odpowiedzieli
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież28 lipca 2023, 14:59
W ogóle wiecie że rząd niedawno ujawnił że kosmici faktycznie istnieją?
I ludzie mieli w to wyj...ne
Tak mi się skojarzyło z tym meme
Odpisz
28 lipca 2023, 15:10
@Dragonix18: Co?
Odpisz
28 lipca 2023, 15:10
@Boberek00: No było coś takiego
Odpisz
28 lipca 2023, 15:11
@Dragonix18: A dlaczego ktokolwiek realnie miałby się tym przejąć? lol
Odpisz
28 lipca 2023, 16:05
@Dragonix18: a to nie tak że to jest poki co zeznanie jednego ziomka?
Odpisz
28 lipca 2023, 16:24
@Wspanialy_ia: Nie wiem mam w to wyj...ne jak każdy
Odpisz
28 lipca 2023, 18:39
@Dragonix18: ale to Ty o tym zacząłes pisać
Odpisz
28 lipca 2023, 18:40
@Wspanialy_ia: Bo mi się skojarzyła taka sytuacja
Odpisz
30 lipca 2023, 18:05
@Dragonix18: kiedy ujawnił?
Odpisz
30 lipca 2023, 18:27
@Dragonix18: nie ma na to dowodow
Odpisz
1 sierpnia 2023, 18:33
@Dragonix18: to pewnie przykrywka aby uwage odwrócić xD
Odpisz
Edytowano - 30 lipca 2023, 18:22
Potwierdzono kontakt z cywilizacją pozaziemską, a ludzie i tak mają wyj...ne, dlatego jako ziemianie jesteśmy gównem.
Odpisz
28 lipca 2023, 16:03
Po prostu poprzyjcie schizo-rewolucję lol!
Odpisz
28 lipca 2023, 17:36
@JuIiusz: Niech żyje Schizorewolucja!
Odpisz
28 lipca 2023, 16:04
Prawda jest taka że jak się ma zapewnione większosć potrzeb to nie bedzie żadnej j...nej rewolucji ani pociagania do odpowiedzialności, rewolucja francuska byla nie dlatego że wzrosła mentalnośc ludzi i mieki dosc tyranii tylko temu że byl glód i ludzie mieli do wyboru: moze zginąc w reolcie albo na pewno j....ac z glodu, szczerze, w panstwie ktore mam prawa i jest dostatek, absolutnie j...łoby mnie czy władze sprawuja księża, reptilianie, elity czy król-bóstwo
Odpisz
28 lipca 2023, 15:02
Niby jakiś typ z PO poniósł odpowiedzialność za zegarek ale jaka z niego elita skoro nie pamiętam jak się nazywał
Odpisz
28 lipca 2023, 15:01
Mnie jakby Hajto poniósł odpowiedzialność za granie w kręgle z emerytką na pasach. Nie bądźmy zachłanni, kroczek po kroczku do celu.
Odpisz