Prawdziwy cichy dzieciak zawsze zadba o tłumik
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Totalnie
Co za przypadek
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież6 sierpnia 2023, 19:14
"Czuję źle człowiek"-- czyżby AI? xd
Odpisz
8 sierpnia 2023, 09:58
@Letycja: po prostu zajebiste tlumaczenie feels bad man
Odpisz
2 sierpnia 2023, 22:48
czuje zle czlowiek
Odpisz
2 sierpnia 2023, 22:45
Chciałbym poruszyć kwestię tłumika. Przeciętny pistolet generuje 150-160dB. Z tłumikiem 120-130dB. Cichy dzieciak po pierwszym wystrzale przestałby być cichy.
Odpisz
2 sierpnia 2023, 21:38
czuję źle człowiek
Odpisz
30 lipca 2023, 09:15
Ja mam odwrotnie. Potrafię zagazować muchę, topić, znęcać się nad nią w różnoraki inny sposób, a i tak ludzie uważają, że jestem zbyt spokojny i nikomu nie zrobiłbym krzywdy. Czasami czuje się po prostu jak Bateman, ale z tą różnicą, że ja jestem biedny i mądrzejszy od Batemana.
Odpisz
30 lipca 2023, 09:24
@jacek1s: polecam przerzucić się z much na ludzi, opinia szybko ulegnie zmianie
Odpisz
30 lipca 2023, 09:29
@BlackSensey: Myślę, że nie.
Odpisz
30 lipca 2023, 09:31
@jacek1s: co nie?
Odpisz
30 lipca 2023, 14:32
@BlackSensey: Nie zmieniłaby się.
Odpisz
30 lipca 2023, 15:15
@jacek1s: no to profit tak czy siak
Odpisz
30 lipca 2023, 16:32
@BlackSensey: To zależy od sytuacji.
Odpisz
30 lipca 2023, 16:54
@jacek1s: zawsze profit.
Odpisz
30 lipca 2023, 13:14
No jak nic, tylko strzelasz na teście, to się nie dziw.
Odpisz
30 lipca 2023, 11:21
Czuje źle człowiek
Odpisz
30 lipca 2023, 10:45
Polskie tłumaczenie „czuje źle człowiek”
Odpisz
30 lipca 2023, 10:52
@Ja_to_normal_serio: po polsku lepiej byłoby czuj Źle żaba
Odpisz
30 lipca 2023, 09:06
Sami się prosili...
Odpisz
30 lipca 2023, 09:20
@BlackSensey: powiedział hitler w latach 30
Odpisz
30 lipca 2023, 09:23
jestem Hitlerem swojego pokolenia?
Odpisz
30 lipca 2023, 09:25
@BlackSensey: To przejdźmy już do momentu w którym strzelasz sobie w głowę
Odpisz
30 lipca 2023, 09:27
@wiedeni: Jeszcze nie jestem w tym wieku, wiec jeszcze trochę was powk...iam
Odpisz
30 lipca 2023, 09:35
@BlackSensey: kys
Odpisz
30 lipca 2023, 09:42
@wiedeni: może kiedyś, ale jeszcze nie dziś.
Odpisz