Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Przerwa na herbatkę
Ostry ten sędzia
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 sierpnia 2023, 08:08
patrząc na ich ceny to by się zgadzało
Odpisz
1 sierpnia 2023, 15:28
Każde danie po góralsku różni się od zwykłego dodatkiem pieczonego oscypka
Odpisz
3 sierpnia 2023, 10:53
podgrzanego w mikrofali
Odpisz
3 sierpnia 2023, 20:13
albo czegoś udającego oscypek
Odpisz
3 sierpnia 2023, 23:46
Pamiętam "placek po zbójnicku" od knorra"
Jeśli mnie pamięć nie myli, to chyba tylko tym się różnił od zwykłego placka ziemniaczanego z gulaszem, że był z oscypkiem
Odpisz
1 sierpnia 2023, 17:26
Zbójnicka to tam jest tylko cena
Odpisz
1 sierpnia 2023, 19:01
@Polak148: No i był Kolega szybszy ode mnie z tym komentarzem xd
Odpisz
1 sierpnia 2023, 15:53
popatrzcie sobie na menu Dzikiego Byka, burgery mają nazwy typu: srogi bujok, harpagan, corny badass, (z)boczek, jaja buhaja, vege-sietniok,
a hot dogi sie nazywaja szarik, burek, azor, reksio, bo haha hot DOG
Odpisz
1 sierpnia 2023, 17:14
@DiKarpio: Reksio to rozumiem z parówka z szynki, a Szarik to z kiełbasa to z czym są pozostałe?
Odpisz
1 sierpnia 2023, 18:06
@Benios30:
Odpisz
1 sierpnia 2023, 15:09
Patrząc na to że ich ceny to rozbój w biały dzień to mają rację
Odpisz