Nie rozumieją naszej miłości
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Trzeba brać osobną torbę
Frustrujące
To się nie może nie udać
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2023, 04:10
Jestem na zlocie skautowym i mogę powiedzieć, że Belgowie są dziwni
Odpisz
10 sierpnia 2023, 00:12
Przecież to jest temat sprzed roku i w dodatku wyciągnięty z kontekstu xD
Odpisz
9 sierpnia 2023, 23:42
francuzi
Odpisz
9 sierpnia 2023, 22:20
I cyk, sprawa w sądzie za zoofilię.
Odpisz
4 sierpnia 2023, 16:32
Furry.
Odpisz
4 sierpnia 2023, 15:18
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:15
Nawet szympans zaliczył, a wy?
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:15
@ArthurMorgan: Ja nie jestem pełnoletni nawet
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:16
A musisz być pełnoletni by zaliczyć związek?
No chyba że masz w głowie tylko Sexo kiedy ktoś mówi że coś zalicza
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:19
@ArthurMorgan: Po pierwsze to nic nadzwyczajnego, że szympans "zaliczył", u zwierząt jest to coś całkiem naturalnego. Jednakże po przestudiowaniu artykułu dowiedziałem się, że owy romans był bezkontaktowy i ograniczał do przesyłania całusów przez szybę.
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:20
@ArthurMorgan: ja tak
Znaczy nie aż tak ale jednak
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:21
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:27
@ArthurMorgan: Definicja słownikowa "zaliczyć" to tylko i wyłącznie obcowanie cielesne. "Zaliczyć związek" to całkowicie oddzielne sformułowanie i nie jest synonimem do "zaliczyć". Odwołuję się tu do pierwszego komentarza, nie do drugiego, gdzie mimo wszystko skrócenie "zaliczyć związek" do "zaliczyć" całkowicie zmienia sens wypowiedzi
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:28
Wam to tylko jedno w głowie
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:31
@ArthurMorgan: ja np cieszę się że ktoś chce gadać ze mną
A oni tylko sexo
Ludzkość I guess
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2023, 14:31
@ArthurMorgan: Kiedy powiedziałeś prokuratorowi że zastrzeliłeś 12 nieletnich, ale miałeś na myśli zastrzelenie ich uśmiechem, a sędzi chodzi jak zwykle tylko o jedno...
Nie, nie tworzy się własnych zwrotów opartych na wyrazie o już posiadanym w tym kontekście znaczeniu xD
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:32
Oni to by tylko Sexo robili
A szczera rozmowa to podstawa
No i szczęśliwa relacja
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:33
@ArthurMorgan: Nic nie poradzę, taka jest definicja, to tak samo jakbyś napisał "zabiłem" zamiast "zabiłem czas/nudę". Potrzeba obu słów by zachować znaczenie, inaczej zdanie ulega całkowitemu przeinaczeniu
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:34
@ArthurMorgan: (ale w cale nie tak że to nasz biologiczny obowiązek)
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:34
@Towarzysz777: Drugi co nie zrozumiał oczywistego haczyka, czy wy macie pojęcie o takim słowie jak satyra czy waszą jedyną motywacją jest zabłysnąć na siłę?
Jakby wszystko jest jasne i oczywiście ukazane
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:35
@ArthurMorgan: Z tym że satyra jest śmieszna...
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:37
@Towarzysz777: Ja nie będę się spierał na temat który już wytłumaczyłem.
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:38
@ArthurMorgan: XD
I dunno man, seems kind a Dzban Schrodingera moment
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:39
@Towarzysz777: jak śmiesz obrażać Artura
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2023, 14:40
Napisałem "seems", chyba wiesz co to znaczy
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:41
@Towarzysz777: I będziesz się spierał o oczywisty bait?
Może jeszcze spróbujesz wyjść z tego tak jakbyś miał rację odnosząc się do czegoś co z góry jest wyśmianiem przedstawionej sytuacji?
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2023, 14:42
@Towarzysz777: Seems like I know
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:43
@ArthurMorgan: Co
Ziom wprowadzasz nieistniejące pojęcie a potem bronisz go, bo niby jest śmieszne xD To nie ja tu coś udowadniam xD
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:45
@Towarzysz777: Ale ja nie uważam że jest śmieszne
Nigdzie tak nie napisałem, prawda?
Napisałem zdanie które miało być haczykiem i obróciłem je by zmienić sens
Na tym polega bait, nawet przedstawiłem go w oczywisty sposób
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2023, 14:46
@ArthurMorgan: Mam cytować twoje zdanie o satyrze? Jeśli bait to satyra a satyra ma być zabawna to bait ma być zabawny lol xD
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:48
@Towarzysz777: Satyra nie musi być zabawna, przynajmniej tego uczyli mnie w szkole teatralnej
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2023, 14:50
@ArthurMorgan: Ja do szkoły teatralnej nie chodziłem, a z życia codziennego wiem. Nie muszę chyba podkreślać słów "ośmiesza" i "komiczne". Pozdrawiam cieplutko
Odpisz
4 sierpnia 2023, 15:01
@Towarzysz777: Według mnie on przedstawia właśnie ośmieszenie sytuacji, nawet taka blondynka jak ja to zrozumiała
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:28
moj stary to tez taki szympans troche
Odpisz
4 sierpnia 2023, 14:18
B*lgowie.
Odpisz