Znajdzie się jakiś dobroczyńca?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Fajnie że odpowiedzieli
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Angielskie śmieszki
Lekko nie będzie
Można, tylko trzeba wstawać rano
Powodzenia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież9 sierpnia 2023, 10:16
Ja mogę dać przydatny link
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://m.olx.pl/praca/gryfice/&ved=2ahUKEwiQ2py3kc-AAxVTg_0HHTltCT8QFnoECAQQAQ&usg=AOvVaw0uOGRXc6REoaLPzLfbwdiq
Odpisz
22 sierpnia 2023, 23:18
@JakasnazwaniewiemXD: wstaw jej to pod postem i daj reakcje xd
Odpisz
9 sierpnia 2023, 15:29
no niestety bogaci ludzie preferują zajmowaniem się nic nie znaczącym g*wnem na skalę światową, jak zmienianie loga znanej aplikacji, aby ich żałosna publiczność mogla jeszcze bardziej podwyższyć ich marne ego
Odpisz
9 sierpnia 2023, 18:14
rzyw0pl0t kiedy ktoś wydaje swoje pieniądze tak jak chce:ale jak to
Odpisz
Edytowano - 10 sierpnia 2023, 12:13
@lolo220: no niesamowite, ze ludzie myślą tylko o wlasnej dupie, no nie? jak wgl można chcieć komus pomagac. a co dopiero te bachory żebrajace o pieniace na operacje innych bachorów. a te wszystkie babcie myślące ze miejsce siedzące w busie im się nalezy? skandal, niech spadają.
Odpisz
10 sierpnia 2023, 13:29
poszukałem sobie w internecie ile Elon przekazał na charytatywność i znalazłem że np 11,6 ml w akcjach między sierpniem a grudniem 2k22, także czy nie może wydać swoich pieniędzy na to co chce jeśli i tak pomaga ludziom?
Odpisz
10 sierpnia 2023, 13:30
ale oczywiście "jak on może wydawać hajs na to co chce, niech rozda wszystko". Z ciekawości, ile ty dałeś na cele charytatywne?
Odpisz
22 sierpnia 2023, 15:48
@lolo220: no powiem ci ze tak na oko przez te wszystkie lata to nazbieralo sie z 10k + scam gdzie ludzie obiecali mi oddac albo wtedy gdy miala to byc tylko złotówka przekazana na wsparcie żubrów kilka lat temu <3
nie żeby cos, ale ja w spieraniu mówilem tez o chociażby zaprzestaniu bycia klaunem. no przykro mi, nie widzi mi sie uklad gdzie kazdy po mnie jeździ gdy ja walczę o przetrwanie a jakis random któremu sie udalo jest kochany za rzeczy w ktore wlozyl MINIMALNY wysiłek. wkladanie mi po nos tego go*na będzie skutkowalo reakcją właśnie taką, jaką widzisz
Odpisz
22 sierpnia 2023, 15:54
@lolo220: i bardzo ciekawe iż chciales porownac kwoty wydane na cele charytatywne a nie % budżetu jakiego sie nazbieralo przez całe życie. no rzeczywiście, on wydal kilka mln, wiadomo ze jest lepszy niz 10k. nie istotny jest fakt iz on tyle zarabia w miesiac, a ja 10k to mialbym po 5 miesiącach, a kilka lat temu moje jedyne pieniądze to byly kieszonkowe, mniej więcej 100/mc; niee no, co za greedy trash ten "rzywoplot" no nie
Odpisz
12 sierpnia 2023, 14:51
K...a to może cie bedę karmił?
Odpisz
10 sierpnia 2023, 06:39
Odpisz
9 sierpnia 2023, 12:49
Cóż, warto było spróbować xD
Odpisz
9 sierpnia 2023, 11:43
Ton jest w sumie za grzeczny na typową Karinè, może rzeczywiście kobieta jest przyciśnięta na amen i się wszystkiego chwyta
Odpisz
9 sierpnia 2023, 10:11
gdybym ja die natkneka na taka propozycje a . ialabymnwm, wolny pokoj w fomu/mieszjaniu, to bym wynajela na jakis czas
Odpisz
9 sierpnia 2023, 10:06
Se kup
Odpisz
5 sierpnia 2023, 12:14
Mogę dać domek dla ptaków
Odpisz
4 sierpnia 2023, 20:52
Mogę dać domek dla lalek.
Odpisz
5 sierpnia 2023, 01:49
@obeniksus: Mogę dać w ryj za lewackie myślenie.
Odpisz