Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Najbardziej realistyczny spośród modów
Można, tylko trzeba wstawać rano
A, okej
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Frustrujące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 marca 2024, 15:37
Nie jestem fanem piłki nożnej, choć to ma sęs. W ogóle ostatnio odkryłem że jestem dobrym bramkażem.
Odpisz
8 sierpnia 2023, 22:13
A nie chodzi o to że Polacy zajebiście grali za komuny i ci wszyscy ludzie oglądają to po to by poczuć tą nostalgię? A te dzieci które w latach 90 widziały jak lłojciec to ogląda
To się zaraziły miłością do piłki?
Odpisz
10 sierpnia 2023, 15:38
@Fasol2137: fakt.
"Kiedyś to było"
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2023, 21:41
Od ostatniego meczu rel
Na meczu z Rumunią było 2:0 po pierwszej połowie, więc założyłem się z koleżanką że nasi nie dadzą rady tego przej...ć...
...na szali postawiłem przeczytanie książki w jeden dzień, 500 stron [*]
Jak jednym meczem zniszczyć sobie psyche 2 razy xD
Odpisz
4 sierpnia 2023, 22:00
@Towarzysz777: z Mołdawią chyba masz na myśli
Odpisz
Edytowano - 4 sierpnia 2023, 23:34
@Sevoneive: Mołdawią, tak, dzięki
Oof, rzeczywiście jest gorzej, z Rumunią byłby mniejszy wstyd
Odpisz
8 sierpnia 2023, 16:22
@Towarzysz777: Jaka książka że ci zryła banię?
Odpisz
Edytowano - 8 sierpnia 2023, 16:54
@smok_nad_rozlewiskiem: Jeszcze nie zryła, ale pewnie zryje, bo 5 tom drogi szamana od Machanienki, patrząc na oceny i komentarze to wszystkie poprzednie 4 tomy oraz światopogląd mają się w 5 wywrócić, więc liczę na coś mocnego. W jeden dzień natłok informacji i emocji, pewnie kac książkowy wejdzie
Odpisz
8 sierpnia 2023, 22:10
@Towarzysz777: Cóż, powodzenia
Odpisz
4 sierpnia 2023, 22:39
A jakoś skoki są…
Odpisz
5 sierpnia 2023, 00:29
@polishplayer21: Tak odnosimy nadal sukcesy, ale większość ludzi i tak zamiast cieszyć się tym woli narzekać że po tercecie Kubacki, Stoch i Żyła będzie totalny brak sukcesów.
Odpisz
4 sierpnia 2023, 21:42
polska winkelridem europy😭
Odpisz