Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojo3200

15 marca 2024, 15:37

Nie jestem fanem piłki nożnej, choć to ma sęs. W ogóle ostatnio odkryłem że jestem dobrym bramkażem.

Avatar Fasol2137

8 sierpnia 2023, 22:13

A nie chodzi o to że Polacy zajebiście grali za komuny i ci wszyscy ludzie oglądają to po to by poczuć tą nostalgię? A te dzieci które w latach 90 widziały jak lłojciec to ogląda
To się zaraziły miłością do piłki?

Avatar ioioio

10 sierpnia 2023, 15:38

@Fasol2137: fakt.
"Kiedyś to było"

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 sierpnia 2023, 21:41

Od ostatniego meczu rel

Na meczu z Rumunią było 2:0 po pierwszej połowie, więc założyłem się z koleżanką że nasi nie dadzą rady tego przej...ć...

...na szali postawiłem przeczytanie książki w jeden dzień, 500 stron [*]

Jak jednym meczem zniszczyć sobie psyche 2 razy xD

Avatar Sevoneive

4 sierpnia 2023, 22:00

@Towarzysz777: z Mołdawią chyba masz na myśli

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 4 sierpnia 2023, 23:34

@Sevoneive: Mołdawią, tak, dzięki

Oof, rzeczywiście jest gorzej, z Rumunią byłby mniejszy wstyd

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

8 sierpnia 2023, 16:22

@Towarzysz777: Jaka książka że ci zryła banię?

Avatar Towarzysz777

Edytowano - 8 sierpnia 2023, 16:54

@smok_nad_rozlewiskiem: Jeszcze nie zryła, ale pewnie zryje, bo 5 tom drogi szamana od Machanienki, patrząc na oceny i komentarze to wszystkie poprzednie 4 tomy oraz światopogląd mają się w 5 wywrócić, więc liczę na coś mocnego. W jeden dzień natłok informacji i emocji, pewnie kac książkowy wejdzie

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

8 sierpnia 2023, 22:10

@Towarzysz777: Cóż, powodzenia

Avatar polishplayer21

4 sierpnia 2023, 22:39

A jakoś skoki są…

Avatar sss96

5 sierpnia 2023, 00:29

@polishplayer21: Tak odnosimy nadal sukcesy, ale większość ludzi i tak zamiast cieszyć się tym woli narzekać że po tercecie Kubacki, Stoch i Żyła będzie totalny brak sukcesów.

Avatar polska_cebulka

4 sierpnia 2023, 21:42

polska winkelridem europy😭

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Progs
Dodane przez: Progs

To się nie może nie udać

Najbardziej realistyczny spośród modów

Można, tylko trzeba wstawać rano

A, okej

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Frustrujące

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka