Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar PanPiernik

5 sierpnia 2023, 13:47

Fake
Ludzie urodzeni po 2005 nie istnieją

Avatar
Gooddude

5 sierpnia 2023, 14:01

@PanPiernik: Czekaj nieee...

Avatar Darwidx

10 sierpnia 2023, 18:37

@PanPiernik: No racja, bo dzieci to nie ludzie.

Avatar PyraJejanska

11 sierpnia 2023, 07:47

Avatar satoshi12345

13 października 2023, 23:10

@PanPiernik: Jestem rocznikiem 2009, więc nie istnieję

Avatar Pochylona

Edytowano - 11 sierpnia 2023, 22:38

Jako dzieciak z 2008 potwierdzam. Mój stary nabija się ze mnie, że nie wiem co to dyskietka, a ja doskonale wiem co to, jak działa itp.
Ja też tak jak oni przesiadywałam całe dnie na podwórku (zanim dotarłam do 5 klasy podstawówki) i też miałam swoją podwórkową ekipę.
Fakt, teraz jest nieco inaczej niż za PRL. Na półkach nie ma tak pusto i mamy większy wybór. Tego zapewne nie zrozumiem, ale wiele rzeczy łączy mimo wszystko te dwa pokolenia. Wiele z tych rzeczy przetrwało, ale też wiele zanikło.

Avatar Zpolskijestem0

11 sierpnia 2023, 15:33

Rel 100%

Avatar ViccyArt

11 sierpnia 2023, 13:32

W którymś momencie życia w głowie zatrzymuje się myśl, że po nas są kolejne roczniki. Jakoś 2 lata temu na końcu technikum (chyba 2 tygodnie zajęć zostały do naszego odejście stamtąd na zawsze) mijały nas przedszkolaki. Cały czas czujemy jakbyśmy byli najmłodsi w otoczeniu i dość późno do nas dociera, że 1 klasa jest za nami, jesteśmy w 6. Albo dopiero byliśmy nowi w jakiejś pracy, a nagle mamy tam 3 lata i zatrudnili dodatkową osobę.
A wy się teraz zorientowaliście, że zmarnowaliście kilka minut żeby to przeczytać, ja się za to zorientowałam, że nie pamiętam o co miało chodzić, bo piszę to w przerwie od pracy.

Avatar chlorophil27

11 sierpnia 2023, 12:44

Rocznik 2008 ma osiem lat! Wait... 2016 skończył się 6 lat temu?

Avatar Opiekacz_21

10 sierpnia 2023, 22:14

Pamiętacie 2014, gdy połowa memów była zajęta nostalgią millenialsów do pokemonów?

Avatar Crln_7

10 sierpnia 2023, 22:11

Jeżeli jesteś rocznik 2008, to nie pamiętasz tego tak samo, co roczniki wcześniej.. ciężko to zrozumieć?

Avatar Murarzowa

5 sierpnia 2023, 11:09

Rocznik 2008 f

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (6)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (6)
Avatar StaryBubel

5 sierpnia 2023, 15:38

Avatar Lacoste

10 sierpnia 2023, 20:13

@ArthurMorgan: Niektórych dopada taki syndrom starych ludzi. Ludzie z pewnego pokolenia narzekają na nowe mówiąc jak te ich pokolenie nie było zajebiste, nie widząc zj...nych rzeczy jakie sami robili będąc w wieku osób, które bojkotują. Ja jak widzę, że ktoś pisze o tym jak się urodził w 2008 i, że ma już 15 lat to czuję się tylko i wyłącznie staro XD

Avatar
Tojestnazwa

10 sierpnia 2023, 18:44

Czyli masz 5 LAT?

Avatar Bialy_wegiel123

10 sierpnia 2023, 18:29

Ja też tak mam

Avatar
Konto usunięte

10 sierpnia 2023, 18:10

Wracaj do domu bo ci gerber stygnie

Avatar OtokoNoKaze

6 sierpnia 2023, 01:10

To ludzie z rocznika 2008 mają już więcej niż 10 lat? O pie....e, ale ten czas szybko leci

Avatar Koscioglow

5 sierpnia 2023, 13:28

co z którego

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2023, 11:09

Where watermark

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2023, 11:11

Nie ma

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2023, 11:46

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2023, 11:51

Nie wiedziałem że jest taka opcja

Avatar
Konto usunięte

5 sierpnia 2023, 11:53

Chińczycy wymyślili

Avatar Talerz

Edytowano - 5 sierpnia 2023, 11:52

Gorsze są posty typu ,,tylko ludzie urodzeni przed 2010 pamiętają" CZŁOWIEKU TWOJE DZIECIŃSTWO PRZYPADA NA 2013-2023 TO NIE SĄ ZAMIERZCHŁE CZASY PRZESTAŃ ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK BOOMER W WIEKU 14 LAT

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Niezniszczalne

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Szybki jak błyskawica

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Ikony

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka