Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niezniszczalne
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Szybki jak błyskawica
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Ikony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 sierpnia 2023, 13:47
Fake
Ludzie urodzeni po 2005 nie istnieją
Odpisz
5 sierpnia 2023, 14:01
@PanPiernik: Czekaj nieee...
Odpisz
10 sierpnia 2023, 18:37
@PanPiernik: No racja, bo dzieci to nie ludzie.
Odpisz
11 sierpnia 2023, 07:47
@PanPiernik:
Odpisz
13 października 2023, 23:10
@PanPiernik: Jestem rocznikiem 2009, więc nie istnieję
Odpisz
Edytowano - 11 sierpnia 2023, 22:38
Jako dzieciak z 2008 potwierdzam. Mój stary nabija się ze mnie, że nie wiem co to dyskietka, a ja doskonale wiem co to, jak działa itp.
Ja też tak jak oni przesiadywałam całe dnie na podwórku (zanim dotarłam do 5 klasy podstawówki) i też miałam swoją podwórkową ekipę.
Fakt, teraz jest nieco inaczej niż za PRL. Na półkach nie ma tak pusto i mamy większy wybór. Tego zapewne nie zrozumiem, ale wiele rzeczy łączy mimo wszystko te dwa pokolenia. Wiele z tych rzeczy przetrwało, ale też wiele zanikło.
Odpisz
11 sierpnia 2023, 15:33
Rel 100%
Odpisz
11 sierpnia 2023, 13:32
W którymś momencie życia w głowie zatrzymuje się myśl, że po nas są kolejne roczniki. Jakoś 2 lata temu na końcu technikum (chyba 2 tygodnie zajęć zostały do naszego odejście stamtąd na zawsze) mijały nas przedszkolaki. Cały czas czujemy jakbyśmy byli najmłodsi w otoczeniu i dość późno do nas dociera, że 1 klasa jest za nami, jesteśmy w 6. Albo dopiero byliśmy nowi w jakiejś pracy, a nagle mamy tam 3 lata i zatrudnili dodatkową osobę.
A wy się teraz zorientowaliście, że zmarnowaliście kilka minut żeby to przeczytać, ja się za to zorientowałam, że nie pamiętam o co miało chodzić, bo piszę to w przerwie od pracy.
Odpisz
11 sierpnia 2023, 12:44
Rocznik 2008 ma osiem lat! Wait... 2016 skończył się 6 lat temu?
Odpisz
10 sierpnia 2023, 22:14
Pamiętacie 2014, gdy połowa memów była zajęta nostalgią millenialsów do pokemonów?
Odpisz
10 sierpnia 2023, 22:11
Jeżeli jesteś rocznik 2008, to nie pamiętasz tego tak samo, co roczniki wcześniej.. ciężko to zrozumieć?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:09
Rocznik 2008 f
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:10
@Murarzowa: Masz coś do 2008?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:11
@Murarzowa: Jakby nie rozumiem trochę kontekstu
Ludzie od pewnego rocznika powinni przestać się rodzić?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:13
@ArthurMorgan: Dla niektórych ludzi pewnie tak
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:17
need for speed undercover
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:30
@Murarzowa: *Ujawnianie wieku na dżedży f
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:39
@ArthurMorgan: tak, jakoś dwa lata po tobie
Odpisz
5 sierpnia 2023, 15:38
@ArthurMorgan: ta
Odpisz
10 sierpnia 2023, 20:13
@ArthurMorgan: Niektórych dopada taki syndrom starych ludzi. Ludzie z pewnego pokolenia narzekają na nowe mówiąc jak te ich pokolenie nie było zajebiste, nie widząc zj...nych rzeczy jakie sami robili będąc w wieku osób, które bojkotują. Ja jak widzę, że ktoś pisze o tym jak się urodził w 2008 i, że ma już 15 lat to czuję się tylko i wyłącznie staro XD
Odpisz
10 sierpnia 2023, 18:44
Czyli masz 5 LAT?
Odpisz
10 sierpnia 2023, 18:29
Ja też tak mam
Odpisz
10 sierpnia 2023, 18:10
Wracaj do domu bo ci gerber stygnie
Odpisz
6 sierpnia 2023, 01:10
To ludzie z rocznika 2008 mają już więcej niż 10 lat? O pie....e, ale ten czas szybko leci
Odpisz
5 sierpnia 2023, 13:28
co z którego
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:09
Where watermark
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:11
Nie ma
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:46
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:51
Nie wiedziałem że jest taka opcja
Odpisz
5 sierpnia 2023, 11:53
Chińczycy wymyślili
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2023, 11:52
Gorsze są posty typu ,,tylko ludzie urodzeni przed 2010 pamiętają" CZŁOWIEKU TWOJE DZIECIŃSTWO PRZYPADA NA 2013-2023 TO NIE SĄ ZAMIERZCHŁE CZASY PRZESTAŃ ZACHOWYWAĆ SIĘ JAK BOOMER W WIEKU 14 LAT
Odpisz