No może jeszcze tak późno nie jest
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Lekko nie będzie
Mnie wolno
Cel namierzony
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież10 sierpnia 2023, 23:29
ja za to wstawiam wiadomo co aby nocna straż miała co robić
Odpisz
11 sierpnia 2023, 00:21
@Slithey: nie ma jej od lat
Odpisz
11 sierpnia 2023, 01:44
@mont111: dalej nie jesteśmy pogodzeni z tym faktem
Odpisz
11 sierpnia 2023, 08:01
@mont111: przybyłam aby powróciła
Odpisz
11 sierpnia 2023, 02:05
Dopoki mój zegar biologiczny sie nie zrespi na zasypianie o 22
Odpisz
10 sierpnia 2023, 23:58
Dziękuję takim ludziom, pozdrawiam - nocny Jejak
Odpisz
10 sierpnia 2023, 22:28
Tak to prawda odpalam jeja tylko w nocy w dzień tylko warunkowo
Odpisz
6 sierpnia 2023, 00:38
Myślałem że ten gatunek dawno wyginął
Odpisz
10 sierpnia 2023, 21:48
@kreatywnylogin: Wręcz przeciwnie
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:32
Rel
Często tak robię
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:40
@mont111: Zamiast tak robić to kładź się wcześniej spać
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:40
@Dyzer: staram się
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:42
@mont111: Wyłączaj może telefon całkowicie tak przed 20:00 albo przed 21:00 żeby cie nie kusiło
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:43
@Dyzer: nie zamierzam
w sumie się normalnie kładę
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:44
@mont111: Normalnie czyli o której?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:45
@Dyzer: ok. pierwszej w nocy
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:46
@mont111: Jezu Chryste Mont 💀jak ty się wysypiasz?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:47
@Dyzer: śpię do 10
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:48
@mont111: A szkoła?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:48
@Dyzer: są wakacje
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:49
@mont111: No dobra ale rozwalisz sobie zegar biologiczny przez to
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:51
@Dyzer: później robi się ciemno to później się kładę
tak jak każe zegar biologiczny
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2023, 20:52
@mont111: Ale wakacje miną i jak się potem przestawisz na wstawanie na 7:00?
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2023, 20:52
@Dyzer: normalnie
raz tak wstanę to cały dzień jestem zmęczony i wczesniej się kładę
a potem już normalnie wcześniej
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:53
@mont111: To tak nie działa
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:54
@Dyzer: może u ciebie
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2023, 20:56
@mont111: Dobra tak poza tym jak nastrój przed powrotem do szkoły?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:56
@Dyzer: jeszcze miesiąc
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:57
@mont111: Tylko miesiąc
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:58
@Dyzer: fakt
ale nic się nie zmieni
po prostu będę robił co innego
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:59
@mont111: I zacznie się szkolny cyrk jak dobrze że mam to za sobą
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:59
@Dyzer: jaki cyrk?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:01
@mont111: No wiesz ch*jowi nauczyciele,masa prac domowych oraz tona sprawdzianów
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2023, 21:03
@Dyzer: ja jestem tym który mało się tym przejmuje
w zeszłym roku nic się nie uczyłem
nic
w tym pouczę się więcej
i tak nie mam nic do roboty
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:03
@mont111: I prawidłowo
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:04
@Dyzer: dostałem trójki zamiast czwórek
a jak u ciebie?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:07
@mont111: Wróciłem do pracy po zwolnieniu i dalej jestem na umowie na zlecenie także bruh
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:08
@Dyzer: za co cie wywalili?
nie pilnujesz studiów czy coś?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:09
@mont111: Za nic, nie poszedłem na studia po technikum poprostu przez problemy prywatne może pójdę na nie za rok
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:10
@Dyzer: jaki masz zawód?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:11
@mont111: Logistyk
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:12
@Dyzer: I co się po tym robi?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:15
@mont111: Możesz iść na magazyniera,kierowcę tira,spedytora,kontrolera jakości i takie tam
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:15
@Dyzer: no to chyba nie najlepiej
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2023, 21:16
@mont111: Zawodów po logistyce jest więcej ale nie pamiętam ich wszystkich poza tym czemu nienajlepiej?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:19
@Dyzer: no raczej to są albo zawody mało interesujące że względu na charakter paracy albo nisko płatne i chyba żadne z nich nie wymaga zawodu
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:20
@mont111: Bo to pierwsze co mi przyszło do głowy
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:21
@Dyzer: no... ale widzisz że nie jest jakoś extra
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:22
@mont111: Napewno jest więcej zawodów lepiej opłacanych gdzie potrzebują logistyków tylko jestem zbyt leniwy by ich poszukać
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:24
@Dyzer: może
ale to raczej nie jest tak fajnie skoro sam nie wiesz gdzie chcesz iść
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:25
@mont111: Nie narzekam zbytnio na to
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2023, 20:39
Tyle, że jeja nie żyje w godzinach nocnych
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:40
@ArthurMorgan: Mòw za siebie
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:41
@Dyzer: Ja już dawno jestem martwy w środku, Dyzer
Odpisz
Edytowano - 5 sierpnia 2023, 20:43
@ArthurMorgan: Ty jesteś martwy w środku ja za to jestem poprostu pustą skorupą w której nie ma nawet co być martwe bo nic tam nie ma
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:45
@Dyzer: Ty druha we mnie masz
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:49
@ArthurMorgan: Twoje słowa są jak przyklejenie plastra na złamanie otwarte ręki ale lepsze to niż nic więc dzięki bracie
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:51
@Dyzer: Nie mam wykształcenia medycznego mordo, nie umiem operować otwartych złamań
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:53
@ArthurMorgan: To proszę cie znajdź kogoś kto ma bo długo nie wytrzymam z kością na wierzchu
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:54
@Dyzer: Mogę uciąć tasakiem
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:54
@ArthurMorgan: Jestem przywiązany bardzo emocjonalnie do niej nie ma innego wyjścia?
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:56
@Dyzer: WD-40 i taśma montażowa
50% szansy, że przeżyjesz
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:58
@ArthurMorgan: Ok działaj
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:00
@Dyzer: Nie będę kłamać, możesz się zesrać z bólu
*Nastawiam I owijam*
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:01
@ArthurMorgan: To kiedy będzie bolało?Bo narazie nic nie czuję
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:05
@Dyzer: Dziwne
Odpisz
5 sierpnia 2023, 21:08
@ArthurMorgan: Przypomnę tylko że ja generalnie uwielbiam chodzić do dentysty i nie biorę u niego znieczulenia nawet przy leczeniu kanałowym także...
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:45
A dostaje 0-4
:/
Odpisz
5 sierpnia 2023, 20:46
@Oliwier256: nie bez powodu
Odpisz