Mama każe mi zapauzować grę online
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To musiało być męczące
Natychmiast grajcie lepiej, bo jak nie...
Typowy NPC
Fajnie że odpowiedzieli
Przyszłość jest piękna
Nigdy na to nie wpadną
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 sierpnia 2014, 12:04
SAO <3
Odpisz
25 czerwca 2014, 17:35
Śmiesznie wyszło kiedy czytałam to na głos, i to jeszcze z taką rozpaczą w głosie. xD
Odpisz
24 czerwca 2014, 21:48
SAO <3
Odpisz
20 czerwca 2014, 10:00
Fajny avek? :)
Odpisz
20 czerwca 2014, 11:13
Nein ;_;
Odpisz
Edytowano - 20 czerwca 2014, 00:25
Da się, jeśli to jest GTA San Andreas MultiPlayer (SAMP) :) Włącza się tryb AFK.
Odpisz
19 czerwca 2014, 21:17
Albo lajwa ;-;
Odpisz
19 czerwca 2014, 21:08
jeśli ktoś lubi to anime lub jednoz wymienionych w grupie zapraszam do mojej grupy o nazwie fani fajnego anime
Odpisz
21 czerwca 2014, 18:20
@Angel_Kubixarius: Nie reklamuj się
Odpisz
19 czerwca 2014, 16:40
Jak mama każe to pauzuj te grę.
Odpisz
19 czerwca 2014, 17:19
@krystian23: Serio? Gry online nie da się spauzować.
Odpisz
19 czerwca 2014, 17:46
@krystian23: Karze = karac :P
Odpisz
19 czerwca 2014, 17:57
@saskacz: Każe = kazać
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:02
@krystian23: Niby tak niby nie, slowo i tak to samo :)
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:09
@saskacz: To są dwa słowa o różnym znaczeniu :D Karze się kogoś za coś, a każe to się komuś coś zrobić...
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:15
@saskacz: Ale ty pierdzielisz głupoty. To dwa różne słowa, jak wierzę i wieże.
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:19
@saskacz: Serio taki jesteś tępy?
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:32
@konstanty: Pod wzgledem jezyka polskiego jak widzisz tak.
Odpisz
19 czerwca 2014, 19:47
wieże ci :)
Odpisz
19 czerwca 2014, 20:58
@bylejakbylegdzie: I tower you.
Odpisz
19 czerwca 2014, 20:05
Kazuto, zapauzuj. Obiad na stole! :D
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:59
haha sao jest poprostu za**biste a jak ktoś kapnie o co kaman to prychnie śmiechem
Odpisz
19 czerwca 2014, 19:33
@Angel_Kubixarius: Gó-Gó-Gó-Gó-Gówno prawda
Odpisz
19 czerwca 2014, 19:36
@majki909: nie to żę coś ale nie należe do grupy rasistów i wyrażam tylko swoją opinię nie chce tu nikogo obrazić i rządam tego samego
Odpisz
19 czerwca 2014, 19:45
@Angel_Kubixarius: Chodziło mi o samo rozśmieszenie oglądałem byłem fanem ale nie wywarło to na mojej twarzy uśmiechu
Odpisz
19 czerwca 2014, 19:00
ale tak szczeże to seria lekko straciła smak w alfgardzie co?
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:25
"Mamo, to naprawdę ostatnia minuta! Sama zobacz." - ten argument leży i kwiczy.
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:20
anime to sao przypadek nie sądzę
Odpisz
19 czerwca 2014, 17:29
Moja mama tak nie robi bo tata xd
Odpisz
19 czerwca 2014, 16:17
moja mama mnie nie rozumie :/
Odpisz
10 kwietnia 2017, 06:34
@Nech24: Trudne Sprawy.
Odpisz