Teraz Szymczyk i jego granatnik by się przydał
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A jednak zrobili to w ten sposób
Najbardziej realistyczny spośród modów
To musiało być męczące
Nigdy na to nie wpadną
Zdeklasowani znowu
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 sierpnia 2023, 11:42
A niech sobie wlatują. Przecież i tak nic nie zrobią. Zacznijmy ich ignorować to im się znudzi
Odpisz
Edytowano - 19 sierpnia 2023, 01:44
Najgorsze jest to, że oni czekają aż my zaatakujemy, by mieć pretekst do "obrony" ojczyzny.
Są dwa scenariusze:
Albo ich ignorujemy aż oni coś zrobią
Albo zestrzeliwujemy im te koptry i pokazujemy środkowy palec, jak Erdogan
Odpisz
12 sierpnia 2023, 19:54
I to bez konsekwencji, i jeden i drudzy
Odpisz
7 sierpnia 2023, 11:02
oni wlecieli do nas Mi-24?
Odpisz
7 sierpnia 2023, 16:21
@Drag_on: ta, jeden to był Mi-24, drugi jakiś transportowy.
Odpisz
7 sierpnia 2023, 16:56
@PzKpfw_IV: już sprawdziłem, drugi to był Mi-8, swoją drogą moim zdaniem dobrze się stało, przez ten incydent Polska wzmocniła swoją wschodnią granicę co jak widać chyba było potrzebne.
Odpisz
12 sierpnia 2023, 12:51
@Drag_on: Turcy raz pozwolili, drugi raz posłali na ziemię to jest skuteczna dyplomacja.
Odpisz
7 sierpnia 2023, 10:22
albo menele buduja armaty z beczek
Odpisz