Ciekawe ile Argentyńczyków tam kiedyś pracowało
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Mało znany szczegół
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Nie są aż takie pyszne
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 sierpnia 2023, 08:51
Spysex
Odpisz
8 sierpnia 2023, 11:14
To nie są naziści jak pracują dla dobrych przecież
Odpisz
12 sierpnia 2023, 22:51
@maslo123_5: a od kiedy hameryka jest dobra?
Odpisz
13 sierpnia 2023, 00:09
@Crln_7: odkąd utworzyła dwa dodatkowe słońca
Odpisz
8 sierpnia 2023, 14:18
Skąd do licha SpaceX miało by wytrzasnąć dziś nazistów?
Odpisz
12 sierpnia 2023, 17:32
@Tajdeus: Wchodzisz w wyszukiwarkę i wpisujesz twitter
Odpisz
12 sierpnia 2023, 21:37
@Tajdeus: https://youtu.be/3ToEvz-7trY
Odpisz
12 sierpnia 2023, 17:21
Gdzie naziści w spacex
Odpisz
9 sierpnia 2023, 01:10
Tyle że w SpaceX nie ma żadnych nazistów xD
Odpisz
8 sierpnia 2023, 12:44
Odpisz