Najniebezpieczniejsze miejsce na Ziemi
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Przerwa na herbatkę
Brawo za czujność!
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Hobby dla faceta
Angielskie śmieszki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież19 czerwca 2014, 18:08
BTW, polecam film.
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:19
Troszeńkę głupawy, nie sądzisz?
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:19
Jeśli polecasz film mógłbyś podać jego tytuł.
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:21
@TheGreatcat: "1000 lat po ziemi". Proszsz.
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:22
@Omeg12: Nie, dlaczego?
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:27
Dzięki, z recenzji wygląda jak przeróbka Planety śmierci Harrisona ale może być ciekawe.
Odpisz
Edytowano - 19 czerwca 2014, 18:28
Przez 1000 lat nic nie ma szans ewoluować, ten cykl zamarzania i odmarzania na Ziemi powinien niszczyć całą roślinność, wielkie orły są kompletnie nieprzystosowane, fabuła traktuje planetę jedynie jako fajne miejsce do akcji w stylu Lost, a Will Smith w roli poważnego ojca nie pomaga w nią się wczuć.
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:29
@Omeg12: Film nie koniecznie musi być realistyczny, ale ciekawy, tak? Widziałeś może "Na skraju jutra"? On także jest nierealistyczny, ale świetny.
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:30
Tylko, że 2 najważniejszych bohaterów dostało złote maliny ;-;
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:32
Nie mówię że jest jakiś kiepski, tylko że nie wykorzystuje potencjału, coś jak Watch Dogs w wydaniu filmowym.
Odpisz
19 czerwca 2014, 23:40
@Omeg12: Chodziło tylko o wylansowanie syna film 5/10
Odpisz
19 czerwca 2014, 19:33
* DAM DAM DAAAAAAAAAAAM!!*
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:37
eh... Liczyłem że powie ,,Sosnowiec '' :/
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:55
@P_A_N_T_E_R_A: coś masz do Sosnowca ?
Odpisz
19 czerwca 2014, 22:25
@BlaniaxD: Siedlisko goroli i "niemiłych" ludzi. Bardzo. Znam setki ludzi z sosnowca i może 1 w miarę porządnego gościa.
Odpisz
19 czerwca 2014, 22:30
@Karso21Respawn: ja mieszkałam 8 lat w Sosnowcu i znam ludzi i ogólnie jacy są może troche osób źle się zachowują itp. ale ogółem jest spoko :D
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:44
ogródek twojej prababci...
Odpisz
19 czerwca 2014, 18:29
Zalążek nowej ziemi!
Odpisz