Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Angielskie śmieszki
Jakby trochę nie fair
Północne Węgry
Najbardziej realistyczny spośród modów
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 stycznia 2015, 17:56
zrozumialem "uwornic krakena" "stefan" i "pudełko po ciachach"
Odpisz
20 lipca 2017, 19:53
???
Odpisz
23 czerwca 2014, 18:48
To chyba jednak rzecz której nie rozumiem w japońskich zwyczajach: jak można jeść coś, co jeszcze na ciebie łypie okiem? ;__;
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:15
dlaczego nie?
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:24
@coloman: No wiesz, jedzenie żyjących zwierząt mnie nie jara. A gdzieś widziałam filmik, że w jakiejś japońskiej restauracji podali żywą rybę i na żywca ją z mięsa oskubali. To już jest chore, tak samo jak obdzieranie żywcem zwierząt ze skóry albo gotowanie ich. ;___;
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:31
no w sumie coś w tym jest
Odpisz
13 sierpnia 2014, 21:05
No chyba że potrafisz uszanować inną kulturę to już inaczej na to patrzysz.
Odpisz
14 sierpnia 2014, 00:12
Szanuję i toleruję, dopóki nikomu się krzywda nie dzieje. Jedzenie żywcem to chyba jest krzywda, prawda?
Odpisz
17 sierpnia 2014, 16:06
Chyba tak ale niestety świata nie zmienisz (nawet szkoda).
Odpisz
24 czerwca 2014, 19:59
jaka to seria
oraz jakiej jest autor
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:17
tak btw. Jeżeli źle się włoży tę ośmiornicę do ust (bo ją się je w całości z tego co pamiętam) to macki przyczepią się do gardła i człowiek się udusi
Odpisz
24 czerwca 2014, 14:15
@coloman: było w 1000 sposobów na śmierć
Odpisz
23 czerwca 2014, 18:27
( °3°)
Odpisz
23 czerwca 2014, 20:31
@gulpin: Gulpin face?
Odpisz
23 czerwca 2014, 21:48
@LSD2000: tag ( '3')
Odpisz
23 czerwca 2014, 18:19
Widziałem wiele rzeczy by wiedzieć, że ta ośmiornica się zemści na tej "kocicy". Nie muszę raczej tłumaczyć w jaki sposób to zrobi...
Odpisz
23 czerwca 2014, 18:28
@Stasiek121: burn in hell
U perv
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:34
furry ?
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:55
@volf360: raczej tak
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:57
@volf360: say it again
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:16
Znak na jego czapce, przypadek?
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:22
@jakubnowak98: Tag.
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2014, 17:25
NOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!
┻━┻ ︵ヽ(`Д´)ノ︵ ┻━┻
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:26
@jakubnowak98: A co ma niby oznaczać ten znaczek?
Odpisz
Edytowano - 23 czerwca 2014, 17:27
Złość, zdenerwowanie ;p
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:56
@jakubnowak98: podnoś te stoły
Odpisz
23 czerwca 2014, 17:08
co trzeba wpisać w google żeby znaleźć te serie?
Odpisz