Jakie to uczucie grać w Battlefielda
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
To musiało być męczące
To się nie może nie udać
Brawo za czujność!
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Jakby trochę nie fair
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 czerwca 2014, 16:06
BF4 ssie.
Odpisz
1 lutego 2015, 11:36
@Ontariel: napisał to chłopczyk pony
Odpisz
20 czerwca 2014, 18:12
Kupiłem bf4 od kumpla za 50 zł bo stwierdził mając 12 level że słabe i niechce grać. Koleś ma 100lv w bf3, ale mu nie wierzyłem, dopóki w to dłużej nie pograłem.. Niezniszczalne tanki, na początku 0 wyposażenia ppanc, Bugi, lagi serwery leża co drugi dzień. Nie wiem jak ktoś może żądać za to 120 zł.
Odpisz
2 czerwca 2019, 06:27
@harryolo: dlatego właśnie na początku omijałem czołgi i wbijałem technika, dopiero gdy dostałem miny już coś tam pomagałem
Odpisz
20 czerwca 2014, 17:39
BF 4 był dużo gorszy niż BF3 a teraz EA oraz DICE chcą kompletnie zmienić styl wydawania ich gier i podobno mają być co roku jak CoD. Co jest zadziwiające bo teraz Activision i Treyarch oznajmiły że CoD-y będą wydawane w większym odstępie czasowym aby były lepsze.
Odpisz
19 czerwca 2014, 20:22
Logika Bf Hardline: Złodzieje ukradli 100 dolarów. Teraz chcą rozpie**olić miasto.
Odpisz