Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
To się nie może nie udać
To będzie bolało
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież18 sierpnia 2023, 23:15
Odpisz
13 sierpnia 2023, 01:27
Tymczasem w mojej szafce od jakiegoś czasu leży czekolada, której nie potrafię otworzyć i zjeść, żal tak po prostu wyrzucić, a nie oddam nikomu, bo jest podpisana. W domu nikt szczególnie nie przepada za słodyczami i tkwi sobie taki mały kłopot, z którym nie wiadomo, co zrobić.
Odpisz
13 sierpnia 2023, 16:19
@Lintu: jaka czekolada?
Odpisz
13 sierpnia 2023, 17:16
@Lintu: Czekolada jest czekolada. Zjedz
Odpisz
13 sierpnia 2023, 17:39
@piotrkacz:
Odpisz
13 sierpnia 2023, 17:46
@Lintu: dobra firma
Jednak tych czysto mlecznych od nich jeszcze nie jadłem (ale i tak za mlecznymi szczególnie nie przepadam)
Może kiedyś otworzysz, jak tak, to smacznego ;)
Odpisz
13 sierpnia 2023, 18:01
@piotrkacz: Ogółem smaczna, ale ten konkretny egzemplarz kostką w gardle stanie.
Odpisz
13 sierpnia 2023, 18:03
@Lintu: o a czemu?
Coś osobistego Ci zrobil?
Nwm, okradł dom, porwał twój samochód?
Odpisz
13 sierpnia 2023, 18:22
@piotrkacz: Dzięki, śmiechłam xd
Odpisz
13 sierpnia 2023, 18:26
@Lintu: ale te pytania były na serio
Przecież znasz mnie, nie żartowałbym w sprawie tak poważnych przewinień
(Nie ma za co ;))
Odpisz
13 sierpnia 2023, 17:17
Ale po co zamykać puste opakowanie?
Odpisz
12 sierpnia 2023, 20:46
Rel
Odpisz