Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Baturaj

15 sierpnia 2023, 23:04

Hehe... to zależy
Z kartonu da się zrobić coś co z odległości 2 metrów będzie wyglądało jak ciężki, kuty kawałek metalu. Każdy kto był na dowolnym większym konwencie to wie.

Avatar Defensiopend

15 sierpnia 2023, 21:13

ten w kartonowej zbroi wygląda na potężniejszego faceta niż ten w metalowej

Avatar polski_skoczek

15 sierpnia 2023, 19:07

Z tego co widziałem (ale jeszcze nie sprawdzałem, później będę to robił) dobre repliki zbroi robi się z pianki typu EVA. Generalnie wszystko można do strojów z tego zrobić
Ale ważne też jest malowanie, podkład w spreju (najlepiej szary lub czarny) i dobra metaliczna farba (najlepiej przetestowana, większość nie wygląda dobrze), również w spreju (można malować pędzlem, ale nie polecam, bo nie dość, że długo zajmie, to jeszcze nie będzie tak dokładnie). I jest jeszcze aerograf, ale wątpię, żeby ktoś kto dopiero zaczyna z cosplayami lub nie jest modelarzem od dłuższego czasu posiadał to narzędzie)

Avatar IkarAviator

15 sierpnia 2023, 19:14

@polski_skoczek: Raz miałem za dużo kartonu, klej na gorąco, nóż introligatorski i trochę wolnego czasu. Zrobiłem taki elegancki napierśnik z naramiennikami, zapinaniem i wykorzystaniem różnej faktury i miękkości kartonów, że wszyscy kuzyni i kuzynki na imprezie potem nosili. Radość dzieciaków bezcenna, requesty na miecze, tarcze i hełmy – niekonczące sie i męczące

Avatar polski_skoczek

15 sierpnia 2023, 19:30

@IkarAviator: masz może przepis na powtórzenie tego? Ta pianka może i jest tania (33złote za 0.5-1m²), ale wątpię żebym szybko ją zamówił. Za to nie mam pojęcia czemu, ale zostawiam sobie karton na takie okazje

Avatar IkarAviator

15 sierpnia 2023, 19:38

@polski_skoczek: Bardzo dobrze. Mnie niestety oskarżają o chomikowanie i takie rzeczy lecą do pieca, ale zanim wszystko spłonie, staram się dać upust moim porywom artystycznym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Trzeba brać osobną torbę

Mało znany szczegół

Nie znoszę kleszczy

Nieuczciwa ocena

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka