Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

25 sierpnia 2023, 02:13

Zawsze

Avatar Hacjul

22 sierpnia 2023, 16:35

Nazywanie własnego mema rel to jak komuniści nazywający siebie demokratami

Avatar ptasznik5

18 sierpnia 2023, 22:28

Każdy kto narzeka na Polskę to degenerat zasługujący na karę śmierci

Avatar Darwidx

18 sierpnia 2023, 21:27

Polak Polakowi Polakiem 😔

Avatar pawelec323232e2

18 sierpnia 2023, 20:15

Polacy narzekają

Avatar Drzem

18 sierpnia 2023, 21:19

@pawelec323232e2: może to pochodzić od tego że w czasach starych (jeszcze przed Mieszkiem)słowianie bali się że jak będą się z czegoś cieszyć to przyjdzie złe licho i dobre zabierze
Dlatego słowianie narzekali żeby uchronić dobre rzeczy

Avatar pawelec323232e2

18 sierpnia 2023, 21:22

@Drzem: zanim sie o tym dowiedziałem to tak robiłem, bo traciem dobre rzeczy wow

Avatar Ferament

18 sierpnia 2023, 21:13

Strzałka w dół bo OP to nacjonalista

Avatar piotrkacz

18 sierpnia 2023, 22:06

@Ferament: niekoniecznie, może zwykły dobry patriotyzm (napisałem zwykły, nie skrajny)

To jest naturalny odruch, sam należąc do społeczności się z nią czasem utożsamiasz
W obrębie pozwalacoe sobie na narzekanie na nią, ale z zewnątrz już nie
To się też tyczy mniejszych grup niż naród

Avatar Talerz

18 sierpnia 2023, 20:27

Ja tam, nie lubię kiedy polacy narzekają na Polskę

Avatar Kemono16

18 sierpnia 2023, 20:24

Tak, jestem wrogiem ojczyzny i co mi zrobisz?
Popłaczesz się, że 500+ ci nie starcza?

Avatar Boberek00

Edytowano - 18 sierpnia 2023, 20:22

Polacy >:(

Avatar
Hamczurk

18 sierpnia 2023, 20:14

rel

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Kotel_
Dodane przez: Kotel_

Frustrujące

Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki

Przypałowo

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Można, tylko trzeba wstawać rano

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka