Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Frustrujące
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Przypałowo
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2023, 02:13
Zawsze
Odpisz
22 sierpnia 2023, 16:35
Nazywanie własnego mema rel to jak komuniści nazywający siebie demokratami
Odpisz
18 sierpnia 2023, 22:28
Każdy kto narzeka na Polskę to degenerat zasługujący na karę śmierci
Odpisz
18 sierpnia 2023, 21:27
Polak Polakowi Polakiem 😔
Odpisz
18 sierpnia 2023, 20:15
Polacy narzekają
Odpisz
18 sierpnia 2023, 21:19
@pawelec323232e2: może to pochodzić od tego że w czasach starych (jeszcze przed Mieszkiem)słowianie bali się że jak będą się z czegoś cieszyć to przyjdzie złe licho i dobre zabierze
Dlatego słowianie narzekali żeby uchronić dobre rzeczy
Odpisz
18 sierpnia 2023, 21:22
@Drzem: zanim sie o tym dowiedziałem to tak robiłem, bo traciem dobre rzeczy wow
Odpisz
18 sierpnia 2023, 21:13
Strzałka w dół bo OP to nacjonalista
Odpisz
18 sierpnia 2023, 22:06
@Ferament: niekoniecznie, może zwykły dobry patriotyzm (napisałem zwykły, nie skrajny)
To jest naturalny odruch, sam należąc do społeczności się z nią czasem utożsamiasz
W obrębie pozwalacoe sobie na narzekanie na nią, ale z zewnątrz już nie
To się też tyczy mniejszych grup niż naród
Odpisz
18 sierpnia 2023, 20:27
Ja tam, nie lubię kiedy polacy narzekają na Polskę
Odpisz
18 sierpnia 2023, 20:24
Tak, jestem wrogiem ojczyzny i co mi zrobisz?
Popłaczesz się, że 500+ ci nie starcza?
Odpisz
Edytowano - 18 sierpnia 2023, 20:22
Polacy >:(
Odpisz
18 sierpnia 2023, 20:14
rel
Odpisz