Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar NiktWazny1

27 sierpnia 2023, 09:32

Tak było
Nakzabawniejsze jest to że z moimi ...jowymi ocenami dzięki egzaminom miałam więcej punktów na świadectwie niż taka dziewczyna która miała same 6 na koniec (cała klasa uważała że za ...ja na nie nie zasługuje 🥰)

Avatar Liya11qwq

22 sierpnia 2023, 15:22

W moim przypadku to bardziej na odwrót

Avatar
Konto usunięte

24 sierpnia 2023, 04:06

@Liya11qwq: Akurat to wyniki egzaminów są bardziej trafne od świadectw z ósmej klasy. Dlaczego? Bo w szkole nauczyciele wstawiają ci takie oceny, jakie chcą. Nauczycielka od matmy lubi wstawiać szóstki? Będzie ci się wydawać, że jesteś najlepszy - egzaminy to weryfikują.

U mnie nieststy było na odwrót - ledwo z tróją na koniec licbazy z matmy miałem 87% z matury matematyki rozszerzonej.
Ocena nie odzwierciedlała mojego poziomu. Nauczycielka była po prostu wredną jędzą i chciała każdego na lekcji zgnoić

Avatar Liya11qwq

24 sierpnia 2023, 09:27

dobra, lecz co ja z tym teraz moge zrobic? ._.
Egzaminy napisane, a do szkoły pierwszego wyboru sie dostalam

Avatar Sevoneive

22 sierpnia 2023, 15:30

z matematyki zawsze gorsze egzaminy niż ocena
z polskiego i angielskiego zawsze lepsze egzaminy niż ocena

Avatar Xx_pzoltek_xX

22 sierpnia 2023, 17:54

@Sevoneive: ja to miałem wyrównane akurat bo z matmy miałem 5, na egz 96%, z ang 6 też 96%, a z polskiego miałem 4 i 76%

Avatar Sevoneive

22 sierpnia 2023, 20:37

@Xx_pzoltek_xX: u, nieźle, ja już dokładnie nie pamiętam w % moich wyników z 6 klasy

Avatar Xx_pzoltek_xX

23 sierpnia 2023, 12:45

@Sevoneive: ja akurat pamiętam bo dopiero teraz idę do szkoły średniej xD

Avatar JaJestemZWami

23 sierpnia 2023, 02:35

Grawitacja.

Avatar patryko1234

22 sierpnia 2023, 20:16

Żadne z tych nie ma znaczenia

Avatar Szymon1989

22 sierpnia 2023, 16:25

Częściej jest chyba na odwrót

Avatar Anantashesha

22 sierpnia 2023, 15:58

Miałam tak z maturą z angielskiego. 96% z rozszerzenia, a na świadectwie dwójka.

Avatar KUBEKch_1

22 sierpnia 2023, 15:09

Nie rel

Avatar Talerz

20 sierpnia 2023, 16:43

Nie rel

Avatar
DzikiZbik

20 sierpnia 2023, 10:25

Nie rel

Avatar Koscioglow

20 sierpnia 2023, 10:41

zrozumiesz jak skończysz 8 klasę

Avatar
Konto usunięte

20 sierpnia 2023, 14:47

@Koscioglow: nie rel nie oznacza iż kolega klasy 8 nie ukończył, być może miał po prostu dobre oceny i tu i tu

Ale co jednak trzeba przyznać to jest że egzaminy e8 są bardzo łatwe, dla wielu łatwiejsze od testów w roku szkolnym

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TeaGuy
Dodane przez: TeaGuy

Jakby trochę nie fair

Szybki jak błyskawica

Ostry ten sędzia

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Niezniszczalne

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka