Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jakby trochę nie fair
Szybki jak błyskawica
Ostry ten sędzia
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Niezniszczalne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2023, 09:32
Tak było
Nakzabawniejsze jest to że z moimi ...jowymi ocenami dzięki egzaminom miałam więcej punktów na świadectwie niż taka dziewczyna która miała same 6 na koniec (cała klasa uważała że za ...ja na nie nie zasługuje 🥰)
Odpisz
22 sierpnia 2023, 15:22
W moim przypadku to bardziej na odwrót
Odpisz
24 sierpnia 2023, 04:06
@Liya11qwq: Akurat to wyniki egzaminów są bardziej trafne od świadectw z ósmej klasy. Dlaczego? Bo w szkole nauczyciele wstawiają ci takie oceny, jakie chcą. Nauczycielka od matmy lubi wstawiać szóstki? Będzie ci się wydawać, że jesteś najlepszy - egzaminy to weryfikują.
U mnie nieststy było na odwrót - ledwo z tróją na koniec licbazy z matmy miałem 87% z matury matematyki rozszerzonej.
Ocena nie odzwierciedlała mojego poziomu. Nauczycielka była po prostu wredną jędzą i chciała każdego na lekcji zgnoić
Odpisz
24 sierpnia 2023, 09:27
dobra, lecz co ja z tym teraz moge zrobic? ._.
Egzaminy napisane, a do szkoły pierwszego wyboru sie dostalam
Odpisz
22 sierpnia 2023, 15:30
z matematyki zawsze gorsze egzaminy niż ocena
z polskiego i angielskiego zawsze lepsze egzaminy niż ocena
Odpisz
22 sierpnia 2023, 17:54
@Sevoneive: ja to miałem wyrównane akurat bo z matmy miałem 5, na egz 96%, z ang 6 też 96%, a z polskiego miałem 4 i 76%
Odpisz
22 sierpnia 2023, 20:37
@Xx_pzoltek_xX: u, nieźle, ja już dokładnie nie pamiętam w % moich wyników z 6 klasy
Odpisz
23 sierpnia 2023, 12:45
@Sevoneive: ja akurat pamiętam bo dopiero teraz idę do szkoły średniej xD
Odpisz
23 sierpnia 2023, 02:35
Grawitacja.
Odpisz
22 sierpnia 2023, 20:16
Żadne z tych nie ma znaczenia
Odpisz
22 sierpnia 2023, 16:25
Częściej jest chyba na odwrót
Odpisz
22 sierpnia 2023, 15:58
Miałam tak z maturą z angielskiego. 96% z rozszerzenia, a na świadectwie dwójka.
Odpisz
22 sierpnia 2023, 15:09
Nie rel
Odpisz
20 sierpnia 2023, 16:43
Nie rel
Odpisz
20 sierpnia 2023, 10:25
Nie rel
Odpisz
20 sierpnia 2023, 10:41
zrozumiesz jak skończysz 8 klasę
Odpisz
20 sierpnia 2023, 14:47
@Koscioglow: nie rel nie oznacza iż kolega klasy 8 nie ukończył, być może miał po prostu dobre oceny i tu i tu
Ale co jednak trzeba przyznać to jest że egzaminy e8 są bardzo łatwe, dla wielu łatwiejsze od testów w roku szkolnym
Odpisz