memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
23 czerwca 2014, 13:59
i właśnie dlatego współczuję pikachu ._.
Odpisz
23 czerwca 2014, 21:08
@xerneas: Łączmy się w bólu dla niego... (nie ogarniam logiki tego ich świata, serio .__.)
23 czerwca 2014, 22:46
@renamon: Jakiej logiki? Tu nie ma żadnej logiki. Chyba tylko Spongebob ma mniej logiki.
23 czerwca 2014, 22:48
@Pikachu: Czyli nie ogarniam czegoś czego nie ma... O_o Może lepiej powiedzmy, że nie ogarniam tego wszystkiego co w tym dziwnym serialu jest...
1 listopada 2014, 11:16
@xerneas: nie sjest tak źle bo pikaczu ma bilans Głupi trener - super przygody
Edytowano - 6 maja 2015, 15:31
@Pikachu: Ty lepiej wracaj do domu zamiast swojego trenera obrażać.
6 maja 2015, 16:44
Co ja poradzę na to, że on jest idiotą?
Edytowano - 6 maja 2015, 18:19
@Pikachu: Mógłbym go spalić, ale to inne uniwersum, zresztą, z tego co wiem, ogień na niego nie działa.
6 maja 2015, 20:23
On chyba jest nieśmiertelny.
6 maja 2015, 21:36
@Pikachu: Wy dwaj dobrze znacie Arceusa, może to on dał mu taki prezent w ramach wdzięczności? Mi nikt nigdy nic nie daje :( czy to dlatego że chciałem wszystko zniszczyć?
7 maja 2015, 14:39
Jeśli to sprawka Arceusa, to niech lepiej się do mnie nie zbliża...
Edytowano - 7 maja 2015, 15:18
@Pikachu: A co mała mysz może zrobić Bogowi pokemonów?
7 maja 2015, 15:43
Nie jestem taka mała, a poza tym kiedyś pokonałam Onixa, więc...
7 maja 2015, 17:37
@Pikachu: Czy Onix jest na tyle potężny by stworzyć uniwersum?
27 sierpnia 2015, 17:03
@Pikachu: współczuje za takiego trenera debila pikachu
11 sierpnia 2016, 12:15
@Pikachu: prawda
19 lutego 2015, 14:51
A i tak potem ich skopie.
22 lipca 2014, 16:32
Już tylko Cosmo jest głupszy od niego.......
23 czerwca 2014, 10:13
Wiele razy już udowodnił, że jest idiotą.
23 czerwca 2014, 10:42
@MrocznyWilk: z alzheimerem w wieku 10 lat
23 czerwca 2014, 10:45
@bylejakbylegdzie: Widział jakiegoś pokemona już ponad 20 razy- „Ojej, co to za pokemon?! Muszę to sprawdzić w pokedexie!”
23 czerwca 2014, 13:35
@bylejakbylegdzie: ja właśnie nie rozumiem pokemonów wysyłają 10 latka na nie bezpieczną wyprawę z której może nie wrócić tylko z jednym pokemonem
23 czerwca 2014, 11:04
też chcę taką ;)
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież23 czerwca 2014, 13:59
i właśnie dlatego współczuję pikachu ._.
Odpisz
23 czerwca 2014, 21:08
@xerneas: Łączmy się w bólu dla niego... (nie ogarniam logiki tego ich świata, serio .__.)
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:46
@renamon: Jakiej logiki? Tu nie ma żadnej logiki. Chyba tylko Spongebob ma mniej logiki.
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:48
@Pikachu: Czyli nie ogarniam czegoś czego nie ma... O_o Może lepiej powiedzmy, że nie ogarniam tego wszystkiego co w tym dziwnym serialu jest...
Odpisz
1 listopada 2014, 11:16
@xerneas: nie sjest tak źle bo pikaczu ma bilans Głupi trener - super przygody
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 15:31
@Pikachu: Ty lepiej wracaj do domu zamiast swojego trenera obrażać.
Odpisz
6 maja 2015, 16:44
Co ja poradzę na to, że on jest idiotą?
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2015, 18:19
@Pikachu: Mógłbym go spalić, ale to inne uniwersum, zresztą, z tego co wiem, ogień na niego nie działa.
Odpisz
6 maja 2015, 20:23
On chyba jest nieśmiertelny.
Odpisz
6 maja 2015, 21:36
@Pikachu: Wy dwaj dobrze znacie Arceusa, może to on dał mu taki prezent w ramach wdzięczności?
Mi nikt nigdy nic nie daje :( czy to dlatego że chciałem wszystko zniszczyć?
Odpisz
7 maja 2015, 14:39
Jeśli to sprawka Arceusa, to niech lepiej się do mnie nie zbliża...
Odpisz
Edytowano - 7 maja 2015, 15:18
@Pikachu: A co mała mysz może zrobić Bogowi pokemonów?
Odpisz
7 maja 2015, 15:43
Nie jestem taka mała, a poza tym kiedyś pokonałam Onixa, więc...
Odpisz
7 maja 2015, 17:37
@Pikachu: Czy Onix jest na tyle potężny by stworzyć uniwersum?
Odpisz
27 sierpnia 2015, 17:03
@Pikachu: współczuje za takiego trenera debila pikachu
Odpisz
11 sierpnia 2016, 12:15
@Pikachu: prawda
Odpisz
19 lutego 2015, 14:51
A i tak potem ich skopie.
Odpisz
22 lipca 2014, 16:32
Już tylko Cosmo jest głupszy od niego.......
Odpisz
23 czerwca 2014, 10:13
Wiele razy już udowodnił, że jest idiotą.
Odpisz
23 czerwca 2014, 10:42
@MrocznyWilk: z alzheimerem w wieku 10 lat
Odpisz
23 czerwca 2014, 10:45
@bylejakbylegdzie: Widział jakiegoś pokemona już ponad 20 razy- „Ojej, co to za pokemon?! Muszę to sprawdzić w pokedexie!”
Odpisz
23 czerwca 2014, 13:35
@bylejakbylegdzie: ja właśnie nie rozumiem pokemonów wysyłają 10 latka na nie bezpieczną wyprawę z której może nie wrócić tylko z jednym pokemonem
Odpisz
23 czerwca 2014, 11:04
też chcę taką ;)
Odpisz