memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
24 sierpnia 2023, 13:08
Zenon przeciz nie uzywa czarnych klawiszy XD
Odpisz
24 sierpnia 2023, 23:20
@ty1an_yt: No tak bo to przecież disco polo
11 października 2023, 21:00
@ty1an_yt: To rasista jakiś, że czarnych nie używa? Poza tym po co jest ten podział na czarne i białe klawisze?
12 października 2023, 12:05
@Kawento: Jest to bardziej forma żartu prawdopodobnie rozpowszechniona przez Bartosza Walaszka w serialu "Kaliber 200 Volt". Chyba w zamyśle jest to że disco polo jest proste i wystarczy klikać losowo klawisze by grać
25 sierpnia 2023, 01:38
Nwm czy rel, discopolo ogłupia
23 sierpnia 2023, 21:54
Fortpn
24 sierpnia 2023, 03:57
@PanSellerek: Ftpn
24 sierpnia 2023, 11:15
p
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież24 sierpnia 2023, 13:08
Zenon przeciz nie uzywa czarnych klawiszy XD
Odpisz
24 sierpnia 2023, 23:20
@ty1an_yt: No tak bo to przecież disco polo
Odpisz
11 października 2023, 21:00
@ty1an_yt: To rasista jakiś, że czarnych nie używa? Poza tym po co jest ten podział na czarne i białe klawisze?
Odpisz
12 października 2023, 12:05
@Kawento: Jest to bardziej forma żartu prawdopodobnie rozpowszechniona przez Bartosza Walaszka w serialu "Kaliber 200 Volt". Chyba w zamyśle jest to że disco polo jest proste i wystarczy klikać losowo klawisze by grać
Odpisz
25 sierpnia 2023, 01:38
Nwm czy rel, discopolo ogłupia
Odpisz
23 sierpnia 2023, 21:54
Fortpn
Odpisz
24 sierpnia 2023, 03:57
@PanSellerek: Ftpn
Odpisz
24 sierpnia 2023, 11:15
p
Odpisz