Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Kefas123pl

30 sierpnia 2023, 14:06

And then you make out

Avatar JaJestemZWami

30 sierpnia 2023, 02:22

Wy też się bijecie z wymyślonymi przyjaciółmi?

Avatar
Konto usunięte

23 sierpnia 2023, 17:59

Rel
i jeszcze zwierzęta przygarniają, i problemy są

Avatar RobloxAlusiek

Edytowano - 28 sierpnia 2023, 12:44

-Tate, znalazłam pieska! Przygarnijmy go!
-Na co ci ten kuporób potrzebny?! Tylko sprzątać po nim!
-TATE CHCĘ PIESKAAAAAAAAAAAAAAAA
-NIE!
-ALE SĄSIEDZI MAJĄ PIESKI!!!
-NIE ZNACZY NIE, KONIEC I KROPKA!
-MAME I BRATE POWIEDZCIE COŚ!!!

Avatar PyraJejanska

28 sierpnia 2023, 12:07

Rel, mała szuja bije lepiej niż połowa uczestników pseudo federacji MMA, a nawet oddać nie można

Avatar lolkowski

24 sierpnia 2023, 09:15

Właśnie taką młodszą siostrą byłaby poli

Avatar
Polymorphism1

27 sierpnia 2023, 05:52

@lolkowski: nie prawda -_-

Avatar lolkowski

27 sierpnia 2023, 22:38

prawda jest inna

Avatar Wojtassss

27 sierpnia 2023, 14:43

Moja siostrzyczka albo siedzi przed tabletem, albo z koleżankami się bawi poza domem, więc nie potwierdzam mema (ale zielonkę dam)

Avatar Sebzer

27 sierpnia 2023, 12:50

nie, tak to może być z bratem z siostrą jest tak, że nie możesz jej dotknąc a jej wszstko wolno pozatym to jest roszczeniowa księżniczka i rodzice zawsze trzymają jej strone

Avatar Figarus

27 sierpnia 2023, 12:30

Ja swoją siostrzyczkę bardzo kocham.

No chyba, że mnie wk...i, wtedy rzucam nią o ścianę.

Avatar DHF1232

27 sierpnia 2023, 00:12

Złe podejście

Avatar no_one

26 sierpnia 2023, 21:09

REL nie wytrzymuję już pomocy

Avatar JakasnazwaniewiemXD

23 sierpnia 2023, 18:38

Jako młodsza siostra potwierdzam, jestem pluszowym misiem który chce cię zabić

Avatar Ezio3971

Edytowano - 23 sierpnia 2023, 18:13

Z własnego doświadczenia.

Avatar rumcajschr

23 sierpnia 2023, 17:03

Rel, dlatego ją biję

Avatar WujekFoliarz

23 sierpnia 2023, 16:58

Ah tak, wreszcie coś na czym mogę się wyżyć, jednocześnie nie zaczynając akcji

Avatar Veeebs

23 sierpnia 2023, 16:33

To najbardziej rel mem jakiego w życiu widzialam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Frustrujące

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

A, okej

Dobrze czasem się oderwać

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka