Z Gdańska polecam Stołówkę Gdańską
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Ikony
Niezniszczalne
Nieuczciwa ocena
Dobrze czasem się oderwać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Niegrzeczny Oskarek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 sierpnia 2023, 19:41
U mnie to codziennie tak w kiblu szkolnym jest
Odpisz
22 maja 2024, 19:38
@Smerfastycznie_: Ah, tak.
Polski rap na głośniku z Chińczyka.
A w dodatku, pełno gimbusów pali papierosy i truje wszystkich chcą się spokojnie wysrać i wyszczać.
Odpisz
24 maja 2024, 14:15
@RobloxAlusiek: kurczę jak ja chciałbym im powiedzieć "to że twój głośnik pierdzi jak stary polonez nie znaczy że ma dobry bass" bez ryzyka wypadnięcia kilku zębów
Odpisz
19 listopada 2023, 12:16
U mnie gra cała filharmonia
Odpisz
18 października 2023, 13:33
Wcale nie, ja idę do ubikacji gdy chcę dzieś zadzwonić i mnie to wkurza
Odpisz
26 sierpnia 2023, 02:49
Ja z Gdańska polecam wyjechać
Odpisz
25 sierpnia 2023, 16:57
w kiblu w pubie mentzena gra hot16challenge2 dudy
Odpisz
25 sierpnia 2023, 17:12
@Defensiopend: ale to po to żeby pracownicy nie siedzieli w kiblu za długo podczas przerwy
Odpisz
25 sierpnia 2023, 15:38
Polska trudna języka
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2023, 16:44
@Damian120899: co w tym złego?
jedyne co mi sie rzuca w oczy to przestawiony szyk zdania, można było też dać '...w której gra muzyka w kiblach'
może to miałeś na myśli jeśli chodzi o 'polska trudna języka'
Odpisz
Edytowano - 25 sierpnia 2023, 00:39
To miłe dla ucha dopóki nie zauważysz karalucha w kącie który gra na skrzypcach za marne grosze żeby wyżywić swoją rodzine
Odpisz
25 sierpnia 2023, 14:08
@ola0020: potwierdzam, jestem tym karaluchem
Odpisz