Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaJestemZWami

30 sierpnia 2023, 03:36

Tylko, że robią to twoi rodzice

Avatar Nikodem8378

25 sierpnia 2023, 11:19

Ta ale gdy skończysz klase to możesz je sprzedać

Avatar
DzikiZbik

25 sierpnia 2023, 11:44

@Nikodem8378: Ja byłem ostatnim rocznikiem po gimnazjum więc nie miałem takiej możliwości.

Avatar
Jgnatiusus

27 sierpnia 2023, 11:29

@Nikodem8378: teraz wydawnictwa specjalnie robią co 2 lata nową edycję więc można się zesrać co najwyżej

Avatar MichalGo27

27 sierpnia 2023, 19:38

@Nikodem8378: tylko zmiany w podręcznikach co rok, gdzie tylko zmieniają jedno zdanie.

Avatar KittyQueen

27 sierpnia 2023, 10:42

W tym roku kończę szkole więc dobrze że to już za mną. Zawsze miałam podręczniki do wszystkich przedmiotów, bo tak mi się najlepiej uczy. Jednak koledzy z klasy mieli może ze 2,3 książki… Mówili że się uczą z internetu, No cóż, chyba nieskutecznie. Więc uważam że dofinansowanie powinno być (ale 300+ to chyba za mało)…

Avatar tata113m

27 sierpnia 2023, 11:14

@KittyQueen: 6 podręczników tyle kosztuje

Avatar Xx_pzoltek_xX

27 sierpnia 2023, 11:56

@tata113m: chyba ze 4 i to w średnim stanie

Avatar
Polymorphism1

25 sierpnia 2023, 10:37

tylko że teraz dzieciaki dostają podręczniki i ćwiczenia za darmo

Avatar rumcajschr

25 sierpnia 2023, 10:51

Ale tylko w podstawówce. W szkołach średnich wciąż trzeba kupować

Avatar
Gooddude

25 sierpnia 2023, 10:52

i tu przychodzi technikum z ziomeczkami i mówi "nie-e"

Avatar
Polymorphism1

25 sierpnia 2023, 10:52

@rumcajschr: aha to nie wiedziałam

Avatar tata113m

27 sierpnia 2023, 11:15

w podstawówce tylko

Avatar no_one

25 sierpnia 2023, 16:49

Ja jeszcze nie kupiłam podręczników 💀
Dzięki za przypomnienie

Avatar Talerz

Edytowano - 25 sierpnia 2023, 12:15

Dlatego przez cała podstawówkę używałam tylko długopisu i kilku zeszytów (noi podręczników, ale w podstawówce są za darmo), szkoda kasy na jakieś piórniki i inne kredki

Avatar PolishDestroyer

25 sierpnia 2023, 11:05

Poważnie, czemu to gówno jest takie drogie? Przynajmniej to już za mną.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2023, 10:00

Cieszę się, że zakończyłem już edukację i nie muszę kupować tego wszystkiego. Zwłaszcza jak zobaczyłem ile kosztuje ścieralny długopis w Empiku

Avatar Xelven

25 sierpnia 2023, 10:18

w porównaniu ze zmazywalnym już lepiej kupić zwykły solidny BiC niezmazywalny z korektorem

Avatar chlipchliphurra

25 sierpnia 2023, 10:44

empik akurat ma strasznie zawyżone ceny

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2023, 10:48

@chlipchliphurra: Zauważyłem niestety

Avatar Veeebs

25 sierpnia 2023, 10:35

Rel, zwłaszcza jak kupujesz w empiku
Kupiłam siostrze malutkie zakreślacze, w życiu bym nie pomyślała że mogą kosztować więcej niz 7zl a zapłaciłam chyba 15 z tego co pamiętam

Avatar Przyczajonyodkurzacz

25 sierpnia 2023, 09:49

300+ ma niby starczyć na całą wyprawkę?
No chyba nie, jak za podręczniki już trzeba zapłacić więcej

Avatar Lintu

25 sierpnia 2023, 10:17

@Przyczajonyodkurzacz: Podręczniki nie były czasem zapewniane przez szkołę? Któryś rocznik tak miał, że nie musiał ich kupować.

Avatar
Konto usunięte

25 sierpnia 2023, 10:21

@Lintu: W podstawówce były

Avatar
DzikiZbik

25 sierpnia 2023, 10:26

@Lintu: Miałem tak w gimnazjum

Avatar Przyczajonyodkurzacz

25 sierpnia 2023, 10:32

@Lintu: tak jest jedynie w podstawówce

Avatar
Gooddude

25 sierpnia 2023, 09:43

Dosłownie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Przerwa na herbatkę

Ikony

Hobby dla faceta

To by wystarczyło

Lekko nie będzie

Angielskie śmieszki

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka