Nieco przesadził z obniżeniem samochodu, ale tylko odrobinę...
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pozdrawiam świetliki
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Żartownisie
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Miło z ich strony, śliczne są
Przyszłość jest piękna
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 stycznia 2017, 21:50
Odpisz
24 czerwca 2014, 14:19
Hehe aż mi się przypomniał filmik jak gościu chciał na krawężnik wjechać.
Odpisz
24 czerwca 2014, 13:30
już chcę go zobaczyć jak przejeżdza przez próg zwalniający
Odpisz
24 czerwca 2014, 13:13
No ale bez przesady.
Odpisz
24 czerwca 2014, 12:52
Taki z ciebie mechanik az "Padlem"
-Auto
Odpisz
24 czerwca 2014, 12:51
Jak sie bawic to do konca
Odpisz
24 czerwca 2014, 12:31
Dno.
Odpisz
21 czerwca 2014, 18:45
Szczyt a zarazem dno.
Odpisz