Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Wojo3200

9 sierpnia 2024, 12:07

Łaj uczą tak?

Avatar Pietrek360

2 września 2023, 09:16

Każdy przedszkolak uczący się czytać brel

Avatar JaJestemZWami

1 września 2023, 02:50

Ale po co to robić?

Avatar Memiorz_z_Rosji

31 sierpnia 2023, 13:54

Przyznaj się, jak to czytałeś?

Avatar Knudson

30 sierpnia 2023, 19:57

Czytanie czegoś w głowie głosem jakieś postaci z kreskówki

Avatar welpa44

31 sierpnia 2023, 01:39

@Knudson: Czytanie głosem Walaszka

Avatar Oliwier256

26 sierpnia 2023, 20:18

Nie lubię czytać na głos bo nie słyszę głosów postaci

Avatar CupOfWater

26 sierpnia 2023, 20:19

@Oliwier256: ten komentarz jest przerażająco trafny

Avatar Oliwier256

26 sierpnia 2023, 20:21

@CupOfWater: Nadal jest mi przykro że wiem jakimi głosami czytam komentarze jejaków ale nie potrafię dopasować ani przypomnieć sobie do aktora głosowego dany głos

Avatar Darwidx

30 sierpnia 2023, 20:01

@Oliwier256: To dobitnie przygnębiające, czas się powiesić...

Avatar Murarzowa

31 sierpnia 2023, 00:12

@Oliwier256: teraz to mnie ciekawi jakim głosem czytasz moje komentarze

Avatar Oliwier256

31 sierpnia 2023, 00:19

@Murarzowa: Właśnie nie wiem 😭

Avatar Hacjul

30 sierpnia 2023, 19:37

Ja mam tak że jeżeli ktoś siedzi obok mnie to mam problem z czytaniem w myślach

Avatar doktorplaga2255

30 sierpnia 2023, 19:11

Pamiętam ósma klasa podstawówki a niektórzy ciągle nie umieli normalnie czytać i jak pani kazała przeczytać coś to oni ino najpierw tak po cichu każdą literkę musieli przeczytać a potem dopiero udawało im się słowo wtedy nie narzekałem bo lekcja mijała ale teraz myślę jaką anielską cierpliwość miała moja nauczycielka która nawet pomagała im to przeczytać to ja chyba w życiu mieć nie będę

Avatar kreatywnylogin

30 sierpnia 2023, 19:04

Dysleksja czy coś

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar TeaGuy
Dodane przez: TeaGuy

Pilne

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Ikony

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka