"Nie oferujemy wynagrodzenia pieniężnego, za to dajemy możliwość zdobycia kompleksowego doświadczenia przydatnego na dalszych etapach kariery"
A ja nie oferuję wam faktycznie wykonanej pracy, za to daję możliwość spotkania mnie przeżerającego gigabajty danych na waszym światłowodzie, żeby zarówno pobierać, jak i uploadować oraz wykradać wasze wszystkie gównianie zabezpieczone hasła dla samej rozrywki
Jeśli pracodawca chce kwalifikacji, a proponuje wynagrodzenie dla osoby bez kwalifikacji, to osoby z kwalifikacjami się nie zgłoszą, a Ty możesz potem dać do cv, że masz doświadczenie i szukać lepszej roboty
Widełki podane na nofluffie też często są nierealne. Firma szuka kogoś na takie samo stanowisko do innego projektu a widełki to 150%-200% mojej wypłaty... Potem dzwoni pani z HR i dowiadujesz się że faktyczne widełki to 75%-100% tego co mam... Za dużo razy mi się to zdarzyło...
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2023, 03:37
"Nie oferujemy wynagrodzenia pieniężnego, za to dajemy możliwość zdobycia kompleksowego doświadczenia przydatnego na dalszych etapach kariery"
A ja nie oferuję wam faktycznie wykonanej pracy, za to daję możliwość spotkania mnie przeżerającego gigabajty danych na waszym światłowodzie, żeby zarówno pobierać, jak i uploadować oraz wykradać wasze wszystkie gównianie zabezpieczone hasła dla samej rozrywki
Odpisz
30 sierpnia 2023, 07:41
@IkarAviator: To jest nieopłacona robota jedynie jeśli nie wykradniesz wszystko co nie jest do ziemi przybite.
Odpisz
29 sierpnia 2023, 08:26
Nie aplikuje na oferty, jeśli nie masz kwalifikacji
Odpisz
29 sierpnia 2023, 08:48
@Pomen: E tam, tak dostałam drugą robotę
Jeśli pracodawca chce kwalifikacji, a proponuje wynagrodzenie dla osoby bez kwalifikacji, to osoby z kwalifikacjami się nie zgłoszą, a Ty możesz potem dać do cv, że masz doświadczenie i szukać lepszej roboty
Odpisz
29 sierpnia 2023, 10:58
@Pomen: często wymagania są zawyżone, nie trzeba spełniać ich wszystkich żeby dostać robotę
Odpisz
27 sierpnia 2023, 09:22
Widełki podane na nofluffie też często są nierealne. Firma szuka kogoś na takie samo stanowisko do innego projektu a widełki to 150%-200% mojej wypłaty... Potem dzwoni pani z HR i dowiadujesz się że faktyczne widełki to 75%-100% tego co mam... Za dużo razy mi się to zdarzyło...
Odpisz