Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Powodzenia
I po kłopocie
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Niezniszczalne
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 sierpnia 2023, 13:45
Co to za kolejne polączenie angielskiej nazwy "Chernobyl" z polskojęzyczną "Czarnobyl"
Sory trochę mnie to zabolało, tak samo jak bolał mnie "koronavirus"
Po za tym, jeśli to możliwe to prosiłbym o kontekst abym mógl się śmiać z innymi z tego (zgaduję po ocenach) mimo wszystko zacnego mema
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2023, 16:55
@piotrkacz: widzisz wnuczku... Kiedyś to były czasy... W Polsce były fabryki.. Produkowalismy tak wiele traktorów, że w Afryce na traktor mówi sie Ursus tak jak my mówimy na buty sportowe Adidasy.
A potem przyszła prywatyzacja... Wszystko rozkradli... A symbolem tej prywatyzacji stał się Balcerowicz i jego reforma.
Potem przyszedł Lepper, który wołał 'Balcerowicz musi odejść'. A potem zabili Leppera... A z tych fabryk co zostały zamknięte, to dresy wyszły: robotnicy nie mieli co robić z sobą, to zaczęli zakładać patomafie albo słuchać disco polo albo polskiego pato hip hopu... A żony bylych robotników, czyli dresow, zaczęły sprzedawać co miały i tak w latach 90 na Polsacie zawsze leciała reklama '0 700 888 090 zadzwoń' czyli kazdy polak nauczył się na pamięć jak do dz.... zadzwonić. A z tego pokolenia to tylko szumowiny wyrosły. Szkoda gadać.
Odpisz
29 sierpnia 2023, 17:03
czytając to czułem się jakbym miał 2 promile
Odpisz
29 sierpnia 2023, 18:01
bardzo dziękuję za tę jakże poetycką wypowiedź
zapomniało mi się kim był Balcerowicz
Odpisz
29 sierpnia 2023, 20:57
@piotrkacz: ale tak serio, to ściema. Życie 30 lat temu w Polsce był do dupy. Polska jest na drugim miejscu - po Chinach - jeśli chodzi o wzrost PKB w ostatnich 30 latach. Narzekają tylko cwaniaczki, którzy nie lubią pracować.
Odpisz
Edytowano - 29 sierpnia 2023, 21:23
to wiem, że PL miała jeden z najlepszych wzrostów
Ale plan Balcerowicza miał również minusy
Odpisz
14 września 2023, 16:13
@piotrkacz: ,,minusy” czyli 30% bezrobocia, całkowite zg...cenie zbrojeniówki. Strata możliwej do modernizacji technologii produkcji samolotów, czołgów etc dzięki której teraz musimy kupować broń z zagranicy. Niemal Anihilacja polskiej myśli technicznej. Odprzemysłowienie polski czyli zmniejszenie kontroli nad gospodarką.
Odpisz
29 sierpnia 2023, 20:27
Na YT mi wyskakują reklamy że Tusk zły pomocy co robić
Odpisz
30 sierpnia 2023, 00:45
@karakan_z_dvpy: a weź nic nie mów co chwilę mi się pojawia ta propaganda
Odpisz
30 sierpnia 2023, 23:39
@doktorplaga2255: jaka propaganda, przecież Tusk zły.
Znaczy większość polityków jest zła...
Odpisz
31 sierpnia 2023, 00:03
@JaJestemZWami: j...ć polityke
Odpisz
31 sierpnia 2023, 09:55
@karakan_z_dvpy: nie wiesz jak zablokować reklamy na YT?
Odpisz
31 sierpnia 2023, 10:10
skąd pomysł że nie wiem, po prostu to by zajęło z 5 minut więc mi się nie chcd
Odpisz
31 sierpnia 2023, 10:13
@karakan_z_dvpy: lepiej tracić czas na oglądanie reklam z Tuskiem? Ale o gustach się nie dyskutuje. es ist dein Leben.
Odpisz
30 sierpnia 2023, 23:40
Rel, bezrobocie w Polsce jest relaniowe
Odpisz