Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CWIRRED2

27 sierpnia 2023, 19:02

Pytajcie o różne teorie spiskowe. Jeżeli w nie wierzę postaram się uzasadnić.

Avatar makaron10

30 sierpnia 2023, 17:31

@CWIRRED2: żydzi spowodowali zamachy na WTC?

Avatar HansFrank

30 sierpnia 2023, 19:24

@makaron10: Nie to byłem ja

Avatar makaron10

30 sierpnia 2023, 19:46

@HansFrank: No i bardzo dobrze gratuluje sukcesu w walce z skorumpowanym i zdegenerowanym amerykańskim rządem

Avatar LaLaLisa

2 września 2023, 00:46

@CWIRRED2: no wreszcie trafiłam na swoich ludzi, mordo co sądzisz o wybuchu pożaru na Hawajach?

Avatar CWIRRED2

2 września 2023, 15:40

@makaron10: Bardzo możliwe, że to były żydy. Wszyscy żydzi byli wtedy tam nieobecni.

Avatar CWIRRED2

2 września 2023, 15:40

@LaLaLisa: Niestety nie wiem o tym. Przedstawisz mi tą teorie?

Avatar LaLaLisa

3 września 2023, 19:44

@CWIRRED2: No pewka, jest teoria, że Hawaje zostały podpalone specjalnie laserem. W nocy były widoczne niebieskie błyski, domy i samochody zostały spalone do cna, natomiast drzewa wokół były całe. Oraz nie spaliły się żadne domy z niebieskim dachem i domy znanych osób. Podobno chciano wykupić jakieś ziemię tam aby coś zbudować, a że mieszkańcy się nie zgodzili, no to poszło z dymem xD nawet zaraz po pożarach zjawili się ziomki chcący wykupić te zniszczone już ziemie. Ponadto przed samym pożarem odcięto wodę na wyspie a dzieci wysłano do domów ze szkół pod pretekstem huraganu, który nigdy wtedy nie nadszedł. To jest wszystko co zdążyłam się na ten temat dowiedzieć.

Avatar CWIRRED2

3 września 2023, 21:20

@LaLaLisa: Możliwe.

Avatar makaron10

3 września 2023, 21:40

@CWIRRED2: Podobnie jak właściciel czyli Larry Silverstein

Avatar
Polymorphism1

27 sierpnia 2023, 19:15

no na przykład mówią że ziemia jest płaska i podają argumenty z dupy typu "na zewnątrz jest płasko"

no tak bo nawet 2 metrowy człowiek zobaczy z powierzchni ziemi zakrzywienie na kuli o promieniu kilku tysięcy kilometrów

Avatar CWIRRED2

27 sierpnia 2023, 19:35

A widziałaś zdjęcia lądów za antarktydą (czyli tak naprawdę lodowym murem)? A wiesz, że wojsko pilnuje by nikt tam nie poleciał?

Avatar
Polymorphism1

Edytowano - 27 sierpnia 2023, 19:37

@CWIRRED2: tak widziałam
nikt nie pilnuje bo tam nie ma nic wartościowego
gdyby ziemia była płaska korporacje wykorzystałyby to aby czerpać zyski z wycieczek na kraniec świata

Avatar Darwidx

30 sierpnia 2023, 16:20

"Nic nie ma" jest tam więcej surowców niż w Europie, gdyby nie kilka umów międzynarodowych już wydobywano by tam te surowce.

Avatar kaczka_jest_fajna

30 sierpnia 2023, 16:22

Płaskoziemcy przy dobrej widoczności to z Polski piramidy widzą

Avatar CWIRRED2

2 września 2023, 15:51

Jakby np. Timek z Apla lub Elonik chcieli tam robić wycieczki to by ich szybko usuneli. Mniejsze korporacje przegoniłoby wojsko.
Tu masz zdjęcia ukrytych lądów.
https://youtu.be/Sh9RtDq2jHQ?si=tkv2PRzx9NCEz_2H
Tu są zdjęcia z antarktydy. Zastanawia mnie ta piramida. Czy to nie dziwne, że wiele cywilizacji miało piramidy lub struktury do nich podobne. Wieżenia pogańskie były do siebie w miare podobne ponieważ ich bożki to były te same demony. Masoni którzy odrzucili Chrześcijaństwo i czcili pogańskie religie też budowali piramidy. Oni opierali się na kulcie egipskim.
https://youtu.be/ICY70mLP1-g?si=pV9jwqJiRPvKKnSj
Tu masz kanał
https://youtube.com/@s.o.sziemia2.047
Nie wyśmiewaj prawdy.

Avatar CWIRRED2

2 września 2023, 16:00

Tu masz prawdziwy model. To nie jest żaden śmieszny latający naleśnik. https://youtu.be/oOoCRxBG7Mo?si=dcrtJZ_vrDWJfGen

Avatar CWIRRED2

2 września 2023, 16:02

Avatar JaJestemZWami

1 września 2023, 02:59

Nie otworze 😡😡

Avatar JakasnazwaniewiemXD

30 sierpnia 2023, 16:21

NIE BĄDŹ OBOJĘTNY

Avatar WujekFoliarz

27 sierpnia 2023, 19:05

Jestem prawdziwym foliarzem, nie to co ten świrred

Rząd USA odpowiada za-

Avatar CWIRRED2

27 sierpnia 2023, 19:13

@WujekFoliarz: Ja jestem foliarzem a ty trzymasz z transami.

Avatar WujekFoliarz

27 sierpnia 2023, 20:45

@CWIRRED2: Mhmm, edgy
Zgaduję że kolega też antysemita, homofob etc?

Avatar Paziu_WOT

27 sierpnia 2023, 19:28

"perspektywa"

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Phi!

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Można, tylko trzeba wstawać rano

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Rel

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka