Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Niegrzeczny Oskarek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Fajnie że odpowiedzieli
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 września 2023, 04:51
No i super i znowu wygrana
Odpisz
28 sierpnia 2023, 09:28
Nie zapomnijmy jeszcze o rankingu najgorszego dostępu do antykoncepcji w ue, najbardziej homofobicznego państwa w ue oraz panstwa z prawie najgorszym prawem aborcyjnym (przebija nas tylko Malta) w ue
Odpisz
31 sierpnia 2023, 08:44
@Veeebs: Czerwone od wielbicieli kaczek.
Odpisz
31 sierpnia 2023, 09:17
@Veeebs: czerwone dosłownie za prawdę
Odpisz
31 sierpnia 2023, 09:45
@Veeebs: Jej*cy najwyraźniej uważają te problemy za powód do dumy patrząc na czerwone
Odpisz
31 sierpnia 2023, 11:14
@PyraJejanska: ok boomer
Odpisz
31 sierpnia 2023, 11:38
@Veeebs: z tą homofobią to nieprawda akurat, a co do reszty, to nie wiem, więc się nie wypowiem
Odpisz
Edytowano - 31 sierpnia 2023, 12:35
@Daniello55: faktycznie nie prawda bo w rankingu homofobii polska jest druga jeśli zaliczymy monaco
Odpisz
31 sierpnia 2023, 19:02
@Murarzowa: faktycznie, znacząca różnica
Odpisz
31 sierpnia 2023, 22:21
@Daniello55: wsm fakt ale jesteśmy jednak bardzo daleko w dole w tym rankingu
Z anty to racja ze mammy najgorszy dostęp, wpływa na to np poziom edukacji seksualnej (ktory u nas leży), to ze ginekolodzy mogą sie powołać na klauzulę sumienia i np nie wystawić recepty na tabsy "bo tak", to ze aptekarki czasami stwierdzają że nie wydadzą tabletek albo nie sprzedadzą kondomów "bo tak", z jakkiegos powodu nielegalne jest podwiązanie jajowodów itd
A z aborcją chodzi o to ze chyba jako jedyni mammy prawo które nie pozwala na aborcje w przypadku wad letalnych płodu. Gorzej jest tylko na mallcie bo tam nielegalna jest nawet w przypadku zagrozenia życia matki
Odpisz
1 września 2023, 14:52
@Murarzowa: wyjeżdżam do Monako
Odpisz
1 września 2023, 22:40
właściwie to co moja wypowiedź ma wspólnego z byciem boomerem?
Odpisz
1 września 2023, 22:48
@PyraJejanska: wypowiedź Veebs
Odpisz
1 września 2023, 14:51
jakiej pandemii
Odpisz
31 sierpnia 2023, 12:19
W nadmiarowych zgonach w pandemii nikt nie pobił Włochów...
Odpisz
31 sierpnia 2023, 09:35
Hurra! Polityka na stronie z memami...
Odpisz
28 sierpnia 2023, 09:00
Ogólnie jestem pod wrażeniem, że mimo większego skomplikowania z różnych względów średnia UE jest poniżej USA, Estonia itp muszą naprawdę ogarniać system podatkowy.
Odpisz
31 sierpnia 2023, 08:46
@Darwidx: Estończycy nie tyle ogarniają, co ich system podatkowy jest prosty jak drut. Tam w zasadzie, jak kojarzę, wysyłają Ci ile zarobiłeś, ile pod jakim opodatkowaniem, a ty wpisujesz w Excela. I tyle. A u nas, dowiedz się wszystkiego sam.
Odpisz
31 sierpnia 2023, 08:12
Odpisz
28 sierpnia 2023, 10:02
A co się k...a dziwić jak podatek na podatku jest.
Odpisz
28 sierpnia 2023, 09:12
Chałwa Wielkiej Polsce 🇵🇱🇵🇱🇵🇱
Odpisz
28 sierpnia 2023, 08:45
Ponownie Polska górą
Odpisz