Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Przypałowo
Były nóżki, nie ma nóżek
To by wystarczyło
Szybki jak błyskawica
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 grudnia 2015, 12:50
Nazwe go diabeł pustyniowy :3
Odpisz
17 grudnia 2015, 20:23
adoptuję go!
Odpisz
29 lipca 2014, 17:35
nazwę go rogatcio :3
Odpisz
25 czerwca 2014, 19:05
to nie jest head crab z half life ?
Odpisz
25 czerwca 2014, 19:16
nie
Odpisz
26 czerwca 2014, 00:00
co ty piep*zysz? To nie jest ani trochę podobne.
Odpisz
29 lipca 2014, 17:34
raczej nie ale troche odnóża podobne
Odpisz
1 lipca 2014, 17:31
jaki słodziak nazwę go pimpuś :D
Odpisz
25 czerwca 2014, 22:47
Będzie mój
Odpisz
25 czerwca 2014, 20:41
Spalić to. Już.
Odpisz
25 czerwca 2014, 21:01
Burn it. Now.
Odpisz
25 czerwca 2014, 20:03
No ale ugryzienie chyba i tak boli...
Odpisz
Edytowano - 25 czerwca 2014, 19:48
i dziewczyny.
Odpisz
25 czerwca 2014, 19:17
ciekawe co by było jakby weszło się w taką sieć na którym siedział by ten pająk ;-;
Odpisz
25 czerwca 2014, 19:17
nie wiem czy słodki nie jadłem ....
Odpisz
Edytowano - 22 czerwca 2014, 22:28
Oczywiście że niegroźny, przecież po tym jak "ukąsi" w rękę rozległa martwica to normalka...
Odpisz
25 czerwca 2014, 20:24
@szakal1: każdy pająk bo tak rozpuszcza ofiarę i ,,pije z niej koktajl" ale dla człowieka to nie groźne( w większości przypadków chyba że jakiś ptasznik czy coś tam)
Odpisz
22 czerwca 2014, 19:51
Ale fajny.
Odpisz
22 czerwca 2014, 15:16
No mnie by na pewno przestraszył :P
Odpisz
22 czerwca 2014, 12:05
je komary?
Odpisz