Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Trzeba brać osobną torbę
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież4 września 2023, 21:09
Nie lubię kawy #teamtea
Odpisz
4 września 2023, 02:57
Dziwak wie co dobre
Odpisz
3 września 2023, 09:48
Jako barista spieszę z wyjaśnieniem, kawa zrobiona w domu o ile nie masz profesjonalnego sprzętu inaczej smakuje zwykle w domu nie masz ziaren z lokalnej palarni które mielisz na świeżo, znaczenie ma też ilość wody umiejętność spieniania mleka i sposób nawet głupi sposób wlania mleka do kawy może zmieniać jej smak w dodatku w ekspresach kolanowych masz temperaturę 90 stopni a nie jak z czajnika 100 stopni i też często mamy kamień w czajniku a taki ekspres się odkamienia najrzadziej co 3 dni dlatego kawa w domu smakuje inaczej niż w kawiarni
Odpisz
3 września 2023, 11:58
@teoneo: dla jakiej firmy robisz?
Odpisz
3 września 2023, 09:33
Odpisz
3 września 2023, 09:07
Natób kawy do termosu i po problemie.
Odpisz
31 sierpnia 2023, 00:47
Chyba szybciej będzie kupić ję u automatu czy w kafeterii podczas pracy czy przechodzeniu niż deptać wdłuż do domu przez kilometer czy dłużej.
Patrzę na współcześniejsze spośmiechania (żartóski) i są co bardziej brakują rozmyślenia czy rozsądku.
Odpisz
31 sierpnia 2023, 00:27
Społeczeństwo😞
Odpisz
30 sierpnia 2023, 21:23
,,kawa" która składa się w 90% z cukru, mleka i karmelu
Odpisz
30 sierpnia 2023, 20:54
Jakiego dziwaka chłopie automat w żabce ma na imie Rysiek
Odpisz
30 sierpnia 2023, 20:53
Odpisz
30 sierpnia 2023, 20:53
kawa 🤓
Odpisz
30 sierpnia 2023, 20:52
Może i robi kawę hipster
Za to kawa średnia
Odpisz
30 sierpnia 2023, 20:51
Bo do domu przecież nie zapraszasz 15 osób na kawe
Odpisz
30 sierpnia 2023, 20:51
Jako ten pan po lewej potwierdzam
Odpisz