Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Katrina2712

4 września 2023, 21:09

Nie lubię kawy #teamtea

Avatar JaJestemZWami

4 września 2023, 02:57

Dziwak wie co dobre

Avatar teoneo

3 września 2023, 09:48

Jako barista spieszę z wyjaśnieniem, kawa zrobiona w domu o ile nie masz profesjonalnego sprzętu inaczej smakuje zwykle w domu nie masz ziaren z lokalnej palarni które mielisz na świeżo, znaczenie ma też ilość wody umiejętność spieniania mleka i sposób nawet głupi sposób wlania mleka do kawy może zmieniać jej smak w dodatku w ekspresach kolanowych masz temperaturę 90 stopni a nie jak z czajnika 100 stopni i też często mamy kamień w czajniku a taki ekspres się odkamienia najrzadziej co 3 dni dlatego kawa w domu smakuje inaczej niż w kawiarni

Avatar Januszcebula6998

3 września 2023, 11:58

@teoneo: dla jakiej firmy robisz?

Avatar KnosKnos

3 września 2023, 09:33

Avatar Darwidx

3 września 2023, 09:07

Natób kawy do termosu i po problemie.

Avatar Esserix

31 sierpnia 2023, 00:47

Chyba szybciej będzie kupić ję u automatu czy w kafeterii podczas pracy czy przechodzeniu niż deptać wdłuż do domu przez kilometer czy dłużej.
Patrzę na współcześniejsze spośmiechania (żartóski) i są co bardziej brakują rozmyślenia czy rozsądku.

Avatar PanPiernik

31 sierpnia 2023, 00:27

Społeczeństwo😞

Avatar Talerz

30 sierpnia 2023, 21:23

,,kawa" która składa się w 90% z cukru, mleka i karmelu

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2023, 20:54

Jakiego dziwaka chłopie automat w żabce ma na imie Rysiek

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2023, 20:53

Avatar Jajoman320

30 sierpnia 2023, 20:53

kawa 🤓

Avatar Ignisus

30 sierpnia 2023, 20:52

Może i robi kawę hipster
Za to kawa średnia

Avatar
Konto usunięte

30 sierpnia 2023, 20:51

Bo do domu przecież nie zapraszasz 15 osób na kawe

Avatar Boberek00

30 sierpnia 2023, 20:51

Jako ten pan po lewej potwierdzam

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar LOLActiv
Dodane przez: LOLActiv

Mało znany szczegół

Trzeba brać osobną torbę

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Nie idź!

Dobrze czasem się oderwać

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka