Co mówi ziemniak do ziemniaka?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Angielskie śmieszki
Pilne
Jakby trochę nie fair
Najbardziej realistyczny spośród modów
Należy się za piękne oczy
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 czerwca 2014, 21:35
za jedno 5/5 Łotwa dostanie dwa ziemniaki :D
Odpisz
21 lipca 2017, 17:02
@ewiktor: Wysyłam dwa ziemniaki.
Odpisz
24 czerwca 2014, 13:10
stało się alleluja! moderator zmienił nazwe komiksu! :D
Odpisz
24 czerwca 2014, 14:03
@ewiktor: nowy na jeja ?
Odpisz
29 grudnia 2014, 19:35
@BlueWolfPL: Nie, ale to był mój pierwszy obrazek na głównej.
Odpisz
29 grudnia 2014, 20:51
@ewiktor: używasz explorera ?
Odpisz
30 grudnia 2014, 00:15
@BlueWolfPL: Nie, po prostu przeglądałem moje stare obrazki.
Odpisz
10 lipca 2017, 01:01
@ewiktor: też teraz przeglądam stare obrazki i sie nie chwalę :/
Odpisz
8 sierpnia 2014, 11:29
lepiej by było gdyby było "ziemnioki" a nie ziemniaki
Odpisz
22 czerwca 2014, 21:07
Ten komiks jest bardziej wzruszający niż podręcznik do matematyki ;_;
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:53
@Myszkapl: .-.
Odpisz
24 czerwca 2014, 11:25
@Myszkapl: Twoj komentarz mi sie nie podoba.
Odpisz
24 czerwca 2014, 14:50
@Piecours: A mi twój.
Odpisz
24 czerwca 2014, 18:24
@acocieto666: ok
Odpisz
24 czerwca 2014, 18:34
@Piecours: Żartowałem.
Odpisz
23 czerwca 2014, 14:35
Mieszkam w Austrii i mam 2 ziemniaki >:D
Odpisz
23 czerwca 2014, 21:53
ale to coś to nie Austria ;-; to jest Łotwa
Odpisz
23 czerwca 2014, 21:54
To po prawej to Austria...
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:53
to jest brązowe, nie czerwone ;-;
Odpisz
23 czerwca 2014, 22:54
@ewiktor: jak pomyliłeś z Austrią to sory, trochę zły brązowy wybrałem :P
Odpisz
24 czerwca 2014, 17:04
A ja kur#a 20 kartofli!
Odpisz
24 czerwca 2014, 13:01
Tylko halucynacje i śmierć z niedorzywienia
Odpisz
24 czerwca 2014, 12:52
Są tylko halucynacje z niedożywienia.
Odpisz
24 czerwca 2014, 11:04
czyli jestem jedynym który nie rozumie?
Odpisz
23 czerwca 2014, 07:40
Takie życiowe :D
Odpisz
22 czerwca 2014, 20:24
kurde, przez przypadek nazwałem to "2048" a miałem to nazwać "smutek" ;-;
Odpisz
22 czerwca 2014, 21:10
@ewiktor: a dlaczego to tak nazwałeś?
Odpisz
22 czerwca 2014, 21:24
@coloman: ponieważ chciałem wysłać inny komiks ;-;
Odpisz
22 czerwca 2014, 21:24
@ewiktor: Za dużo w to grasz.
Odpisz
22 czerwca 2014, 21:26
@as13zx: chyba tak ;-; w każdym bądź razie zaraz wyślę ten komiks
Odpisz
22 czerwca 2014, 21:31
@as13zx: juz jest :D http://www.obrazki.jeja.pl/94280,2048.html
Odpisz
22 czerwca 2014, 21:39
@ewiktor: Masz prezent pod obrazkiem :_:
Odpisz