Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

2 września 2023, 22:38

Rel, 4 MB/s to max

Avatar Bartolomelon

7 września 2023, 20:19

Ja mam w mieście max 2 Mb/s

Avatar
Konto usunięte

7 września 2023, 21:08

@Bartolomelon: a ile +- mieszkańców ma to miasto

Avatar smok_nad_rozlewiskiem

8 września 2023, 07:57

Mam podobnie, a moim miastem jest Łódź. Z jednej strony spore miasto, z drugiej - Łódź :/

Avatar Bartolomelon

9 września 2023, 14:12

100 000

Avatar Opiekacz_21

7 września 2023, 20:48

Nie rel kuzyn ma światłowód w środku wioski

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 7 września 2023, 21:09

@Opiekacz_21: To ta wioska pewnie jest na drodze krajowej lub wojewódzkiej

Avatar Opiekacz_21

7 września 2023, 21:11

nie, jest na środku niczego

Avatar Gruba_Bulwa

8 września 2023, 14:35

tymczasem moja wieś która obok posiada droge krajową i województką jednocześnie

Avatar Gruba_Bulwa

8 września 2023, 14:34

Mieszkam na wsi i jest w pyte

Avatar rydwan123

8 września 2023, 12:25

Chyba że masz w plusie, wtedy najlepszy internet masz na środku jeziora (sprawdzone na Śniardwach)

Avatar rydwan123

8 września 2023, 12:27

@rydwan123: a na mojej wsi zabitej dechami mam światłowód

Avatar JaJestemZWami

Edytowano - 2 września 2023, 19:28

Z doświadczenia Denominativusa jest dokładnie odwrotnie

Avatar Klopson

2 września 2023, 19:32

@JaJestemZWami: Żyj w Przasnyszu, będziesz płakał za wsią.

Avatar Denominativus

2 września 2023, 20:17

@JaJestemZWami: Potwierdzam, z mojego doświadczenia jest dokładnie odwrotnie

Avatar Katrina2712

8 września 2023, 06:43

@Klopson: chodziłam tam do technikum i nie było tak źle

Avatar polski_skoczek

7 września 2023, 21:14

Mieszkam w średnim mieście i mam okropne problemy z internetem, co innego kolega, który mieszka w sporej wsi (pewnie niedługo to będzie małe miasto), gdzie ma świetny
No i jest jeszcze mój inny kolega, mieszka w centrum Gdańska, ale nie mogą mu zamontować światłowodu, bo by musieli niszczyć zabytkową kanalizację. Więc on z naszej trójki, pomimo bycia w największym mieście na Pomorzu i to w samym jego centrum, ma najgorszy internet

Avatar karakan_z_dvpy

2 września 2023, 21:15

KOCHAM PRASNYSZ PRASNYSZ NIE MÓGŁBY TEGO ZROBIĆ KOCHAM PRASNYSZ PRASNYSZ KOCHAM PRADNZHS JT IODFH JCJFJCJ FKCJ JCJDJV K KCCHUJ ...J ...J ...J ...J

Avatar Opiekacz_21

7 września 2023, 20:49

@karakan_z_dvpy: zgierz:

Avatar Denominativus

2 września 2023, 19:20

Z moich doświadczeń jest dokładnie odwrotnie

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Klopson
Dodane przez: Klopson

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Totalnie

Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob

Żartownisie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka