Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Co za przypadek
Nigdy na to nie wpadną
Można, tylko trzeba wstawać rano
Lekko nie będzie
Dobrze czasem się oderwać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież31 marca 2018, 18:20
co
Odpisz
29 czerwca 2014, 16:57
Patrze na nią i myśle...: "Coś mi tu śmierdzi" :)
Odpisz
7 marca 2015, 18:05
@Czenir: Pewnie się zesrała.
Odpisz
29 czerwca 2014, 13:48
Wsiadałbym *o*
Odpisz
29 czerwca 2014, 12:34
Wsiadaj czy wchodź ? ;)
Odpisz
29 czerwca 2014, 10:41
Jedziemy do internetów?
Odpisz
29 czerwca 2014, 09:16
Gotowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
29 czerwca 2014, 09:04
koty czy wy to widzicie? O_O
Odpisz
29 czerwca 2014, 17:41
@mrklorens: psy
to są psy
Odpisz
29 czerwca 2014, 19:16
@WolfWolfyWolf: http://www.obrazki.jeja.pl/77597,biedne-czlowieki.html
Odpisz
30 czerwca 2014, 00:27
@mrklorens: tam jest dynamita!
Odpisz