Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Szybki jak błyskawica
Znak czasów
Nie idź!
Dobrze czasem się oderwać
Fajnie że odpowiedzieli
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2023, 23:20
Byo
Odpisz
11 września 2023, 15:22
Tymczasem kanadyjskie postapo (The Long Dark)
Odpisz
6 września 2023, 23:34
technicznie Stalker to nie postapo.
Odpisz
9 września 2023, 18:06
@lordbaysel: technicznie to jest postapokalipsa tylko obszar po apokalipsie jest strasznie zawęźony.
Odpisz
7 września 2023, 11:52
Jak się nazywa to gra na jej, w której łączyło się ze sobą np drewno. Taka rysunkowa średniowieczna z widokiem jak w clash royale.
Odpisz
8 września 2023, 11:18
@FanatykTrylogiiUncharted: darude sandstorm
Odpisz
7 września 2023, 13:37
Lubię oba
Odpisz
7 września 2023, 12:58
Attention stalkers! An emission is approaching!
Odpisz
7 września 2023, 10:26
Wybieram to po lewej
Odpisz
5 września 2023, 01:08
Western Postapo wygląda jakby Apokalipsą było wyjście z domu potężnego geja.
Odpisz
Edytowano - 6 września 2023, 21:49
@Darwidx: bo bandyci z Fallout i innych zachodnich postapo to pozostałości po aktywistach LGBT
Odpisz
7 września 2023, 07:56
@niggiddu: to by tłumaczyło brutalność, barbarzyństwo, brak troski o ludzi, poj...ne kostiumy i zerowy poziom iq
Odpisz
7 września 2023, 09:33
@Darwidx: sugerujesz że tak nie jest?
Odpisz
7 września 2023, 07:41
ZONA, kordon, dom
Odpisz
6 września 2023, 23:42
W amerykańskiej perspektywie, koniec świata jest rozumiany przez nagły kataklizm. Jeb, łubudu, cywilizacji nie ma, dziki zachód 2.0 z masą niezamieszkałych pustkowi, broni, żarcia itp, a ludzie po pięciu latach będą się zachowywać się i odnosić do apokalipsy, jak my dzisiaj do potopu.
Natomiast ta nasza europejska, czy odważyłbym się nawet powiedzieć, wschodnioeuropejska postkomunistyczna apokalipsa wygląda tak, że świat nie legł w gruzsch jak domek z kart. Ludzkość upadła na kolana i musi się czołgać. W ciemności, atomowym pyle, głodzie, beznadziei i zdziczeniu. Jednak nadal są ludzie, którzy nie tak dawno temu byli częścią cywilizacji, gdzue nie trzeba było walczyć o każdy kawałek jedzenia. Bandyci nie będą kolowowłosymi wariatami, którzy nigdy nie są do końca poważni. Będą okrutnymi, mogącymi w teorii pozwolić sobie na wszystko, ze względu na brak organów ścigania i moralnych zachamowań. Gw@łcący i torturujacymi dla zabawy hienami. Albo wręcz przeciwnie. Będą zwykłymi ludźmi, którzy nie chcą krzywdzić innych i odbierać zapasów pozostałym niedobitkom ludzkości, którzy sami nie chcą umrzeć z głodu i wykarmić swoje rodziny.
Pisząc drugą część niemal słyszałem pobrzdękiwanie gitary z gier Metro 2033...
Odpisz
5 września 2023, 07:57
+ walnięta sekta religijna z aluzjami do chrześcijaństwa (z prawej).
Odpisz
6 września 2023, 23:25
@Tajdeus: albo do innej sekty (Centrolodzy z F2 nawiązują do Scientologów czy czegoś tam)
Odpisz
6 września 2023, 23:23
taki mamy klimat
Odpisz
6 września 2023, 23:13
Jedno to codzienność sebixa a drugie to jakieś niedorypane BDSM
Odpisz
6 września 2023, 22:29
czyli ci którzy mieli doświadczenia z komunizmem i ci którzy nie mieli
Odpisz
6 września 2023, 21:40
Źle przeczytałem
Odpisz