Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Niezniszczalne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Niegrzeczny Oskarek
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 września 2023, 15:06
Jesteśmy na minusie 2 mln...
Przepisze ten dług randkmowinxd
Pora na cs
Odpisz
5 września 2023, 17:21
Kontekst?
Odpisz
5 września 2023, 17:24
@rumcajschr: https://www.bankier.pl/wiadomosc/2-mln-zl-dlugu-bez-dlugu-w-mBanku-Przez-przypadek-8605577.html
Odpisz
5 września 2023, 17:24
@rumcajschr: Pan Karol to 21-latek z Gdańska. Pracuje w firmie zajmującej się wentylacją i klimatyzacją. Opisuje się jako „przeciętny, młody obywatel”, ale jego historia nie jest już przeciętna. Bo z dnia na dzień stał się właścicielem czyjegoś długu na kwotę 2 mln zł.
Odpisz
5 września 2023, 17:24
@rumcajschr: wysłałem linka, ale został wysłany do sprawdzenia
Odpisz
5 września 2023, 17:25
@rumcajschr: screen wypowiedzi tego pana
Odpisz
5 września 2023, 17:26
Odpisz
5 września 2023, 17:43
Ja pi*rdolę
Odpisz
6 września 2023, 09:38
Polska, państwo z kartonu klejonego śliną.
Odpisz
6 września 2023, 11:08
@feniks100: Czasami myślę, że to jednak nie ślina
Odpisz
6 września 2023, 11:34
@feniks100: Nawet nie z kartonu. Karton to jest luksusowy budulec.
Odpisz
8 września 2023, 18:48
@PolishDestroyer: Bez Kartonu, nie ma budulca
Odpisz
Edytowano - 8 września 2023, 18:52
@triad23: Bez budulca, nie ma kraju
Odpisz
8 września 2023, 19:28
@Koteczek_21: A bez kraju...
Nie ma kraju.
Odpisz
6 września 2023, 08:06
Banki to żydowski wynalazek
Odpisz
6 września 2023, 08:10
@Hacjul: to nie korzystaj nikt cię nie zmusza
Odpisz
6 września 2023, 08:10
@pjoterix: w dzisiejszych czasach człowiek nie może funkcjonować w społeczeństwie bez banków niestety
Odpisz
6 września 2023, 08:21
@Hacjul: Może.
Odpisz
9 września 2023, 19:13
@Hacjul: Powiedz mi, że jesteś za Konfą, nie mówiąc mi, że jesteś za Konfą:
Odpisz
5 września 2023, 22:00
mBank jest niemiecki, przypadek?
Odpisz
5 września 2023, 17:46
Praktykantowi się do excela wklepało, ale to już zostawcie tak
Odpisz