Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Młodzi gniewni
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Przerwa na herbatkę
To się nie może nie udać
Pilne
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież5 września 2023, 21:35
Powiesić wszystkich polityków imo
Odpisz
Edytowano - 5 września 2023, 22:13
@rumcajschr: wymień 30 bez googlowania. Albo 15, ale takich których nie ma na memach.
Odpisz
6 września 2023, 03:27
@MsCrazyAlex:
Giertych
Ziobro
Kaczyński
Tusk
Mentzen
Bosak
Sośnierz
Korwin
Dziambor
Trzaskowski
Kosiniak-Kamysz
Biedroń
Fijołek
Zandberg
Hołownia
Lewandowska
Lempart
Lenartowicz
Braun
Budka
Duda
Morawiecki
Sójka
Niedzielski
Szumowski
Banaś
Balcerowicz
Belka
Błaszczak
Ez
Odpisz
6 września 2023, 07:24
@rumcajschr: najśmieszniejsze jest to że to brzmi mądrze a nie schizofrenicznie i głupio
Odpisz
9 września 2023, 18:05
@Nawet_niiwiem: To znak, że zaczynasz rozumieć zamysł schizo-rewolucji.
IMO, powinieneś się przyłączyć.
Odpisz
9 września 2023, 19:23
@rumcajschr: i co ci to da że wszystkich polityków powiesisz, spowodowałbyś globalny chaos i anarchię
Odpisz
9 września 2023, 20:42
@Hacjul: I bardzo k*rwa dobrze
Odpisz
9 września 2023, 20:46
@rumcajschr: Myślałeś że mnie tym rozbawisz...
I ci się udało, chcesz coś z Avonu
Odpisz
9 września 2023, 23:19
@Hacjul: Cyjanek
Odpisz
9 września 2023, 23:22
@rumcajschr: Mamy taki w słoiku zażywany doodbytniczo poprzez mocne ściśnięcie
Odpisz
9 września 2023, 23:53
@Hacjul: Będzie 👍🏿
Odpisz
9 września 2023, 23:56
@rumcajschr: to już wysłane, powinno przyjść jutro o ile kurier nie wpadnie na dziwny pomysł by samemu zażyć przed kamerą i jeszcze wrzucić w internet
Odpisz
10 września 2023, 03:10
@Denominativus: Kto pisze "ez" ten za PiS
Odpisz
6 października 2023, 15:00
@Denominativus: I pyk, wiem że mieszkasz w Warszawie
Odpisz
6 października 2023, 17:53
@Darwidx: potrzebny mi certyfikat czy tylko zgoda starszyzny
Odpisz
6 października 2023, 19:09
@Nawet_niiwiem: Wystarczy że dodasz tego rmema, odnośnie schizo-rewolucji tbh
Odpisz
12 września 2023, 00:22
Nie ma znaczenia KTO, ale Z JAKIEJ PARTII
Odpisz
Edytowano - 10 września 2023, 07:20
Rel, ale nieironicznie z perspektywy wąsacza
Odpisz
Edytowano - 6 września 2023, 06:06
U mnie w okolicy 20km wisi tylko Uruski i typ z konfederacji na pierdyliardach banerach.
Najlepsze, że ten pierwszy wstydzi się napisać na banerze z jakiej partii jest.
Odpisz
6 września 2023, 07:32
@kiwi999999: Sowiński
To ten od konfederacji
Odpisz