Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MudCrab

Edytowano - 24 czerwca 2014, 17:20

Chłopak ma ten plecak pojemny jak dovahkiin eku w Skyrimie.

Avatar
Konto usunięte

24 czerwca 2014, 17:21

@MudCrab: *EQ

Avatar MudCrab

24 czerwca 2014, 17:29

Jesteśmy w Polsce i mówimy (względnie piszemy) po polsku.
Zawsze mogłem napisać "dowakin" :)

Avatar Bella113

24 czerwca 2014, 17:34

@MudCrab: albo jak kobieca torebka xp

Avatar Agent00Kurczak

24 czerwca 2014, 18:51

@MudCrab: po polsku? To się lepiej jego naucz. Nie ma takiego określenia w polskim jak "eku" -_-

Avatar MudCrab

24 czerwca 2014, 19:48

@Agent00Kurczak: No dobra, przyznaje złego określenia użyłem, tu mnie masz :)

Avatar ja2005

27 września 2019, 07:40

@MudCrab: albo tak pojemny jak kieszeń np. Trevora w GTA 5

Avatar luckpl

24 czerwca 2014, 17:59

czasami mam ochote zrobić to z moją klasą gdy się drą na pół korytarza lub na lekcji

Avatar noszkurnawszystkozajete

24 czerwca 2014, 20:00

@luckpl: nie jesteś sam zią

Avatar aion999

20 czerwca 2015, 09:58

@luckpl: a ja z mini guna

Avatar Czarny777

24 czerwca 2014, 18:10

Mały plecak bardzo duże RPG ;D

Avatar Stasiek121

24 czerwca 2014, 17:50

Czyli żadne z was nie miało nigdy żądzy mordu ? Ani przez chwile ?

Avatar bylejakbylegdzie

24 czerwca 2014, 17:57

@Stasiek121: taa dlatego powstało gta i wiele innych gier akcji

Avatar Mafionek

24 czerwca 2014, 17:57

@Stasiek121: Ja miałem :(

Avatar cichy3215

24 czerwca 2014, 17:46

Hehe ciekawe jak mu to się w plecaku zmieściło, czyżby składane? :P

Avatar bylejakbylegdzie

24 czerwca 2014, 17:57

@cichy3215: jego mama nauczyła go sekrety kobiecej torebki i przerobił swój plecak w oparciu o tą wiedzę

Avatar filip134

24 czerwca 2014, 17:43

chodzi oto że go denerwóje to że wszyscy rozmawiają ze swoimi kolegami a on nie ma z kim

Avatar Marchewka2222

24 czerwca 2014, 17:04

Czego wytrzymać ? Nie rozumiem, ci po lewej nic złego przecież nie robią, nie robią z siebie gimbusów to nie wiem. Wyjaśnijcie.

Avatar majki909

24 czerwca 2014, 17:12

@Marchewka2222: Ja też nie wiem. Ale może mieć to odniesienie do tego iż czasem też mam ochotę rozku*wić moją klasę jak drą mordę na całą szkołę podczas lekcji

Avatar pinkoszmateusz

24 czerwca 2014, 17:20

@Marchewka2222: Chyba oni na jego temat coś złego powiedzieli (przezywali go) i on sie wkurzył i... BOOM HEADSHOOT :D

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Nie znoszę kleszczy

Nie idź!

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Niezniszczalne

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka