Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar SongManka510

7 listopada 2018, 13:52

Na końcu powinno być
" Jak ja go ku*wa nienawidze"

Avatar kotekada4

23 czerwca 2014, 18:47

Oh bo się ku*wa wzrusze

Avatar szakal1

Edytowano - 23 czerwca 2014, 18:52

@kotekada4: Ada to chyba żeńskie imię?? Chyba że nawet na Jeja mamy już transseksualistę...

Avatar kotekada4

23 czerwca 2014, 18:54

@szakal1: Ten obrazek ma coś do poruszenia w sercu i dla kobiet i mężczyzn, więc nie wiem skąd ten bulwers...

Avatar olica11111

23 czerwca 2014, 18:58

@kotekada4: Mogę na ciebie mówić OMEN?

Avatar kotekada4

23 czerwca 2014, 19:12

@olica11111: Dlaczego OMEN ?.. ;d

Avatar szakal1

23 czerwca 2014, 21:28

@kotekada4: Nie bulwers, tylko dziwny nick, awatar i imię...

Avatar kotekada4

24 czerwca 2014, 08:37

@szakal1: mówisz o mnie?

Avatar szakal1

24 czerwca 2014, 14:27

@kotekada4: Yup.

Avatar kotekada4

24 czerwca 2014, 18:24

@szakal1: podaj argument dlaczego dziwny nick, na avatarze mam króla popu (nie znasz go) tylko słuchasz takich szmat jak jakieś łan dajrekszyn, biber... co tu dodać? - nie wiem dlaczego Ada to dziwne imię ; )

Avatar SharpNeedle

12 października 2015, 19:50

@kotekada4: Ten komentarz jest teraz lekko śmieszny ("na avatarze mam króla popu" Patrzę na avatar, a tam pies.)

Avatar kotekada4

13 października 2015, 12:35

@SharpNeedle: Bo miałam FM, teraz już nie i rzeczywiście śmiechłam troche :D

Avatar lulul

3 sierpnia 2016, 13:54

@kotekada4: Prawowitym królem Popu jest król także k-popu, czyli GD, Żi Di, smoczy krul, Żi Dragon ;-;

Avatar kami121

28 czerwca 2014, 22:12

ja mam w telefonie budzik który mówi to co sie napisze napisałem tam:POBUDKA LENOWCU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar kacper414

23 czerwca 2014, 19:42

Skoro ojciec ma brązowe włosy a jego żona czarne to jakim kur@a cudem jego dziecko ma blond włosy?

Avatar paula2002

23 czerwca 2014, 19:45

@kacper414: Normalnie. W geny dziecka wchodzą głównie geni dziadków, więc jak np. tata tego faceta był blondynem, to normalne, że wnuk ma również blond.

Avatar iger3

24 czerwca 2014, 00:08

@kacper414: Listonosz? o_O

Avatar Marequel

14 lipca 2017, 21:34

@paula2002: spóźnione 3 lata ale to najbardziej z dupy komentarz jaki do tej pity przeczytałem

Avatar elizaperno

23 czerwca 2014, 21:57

Kapuję chyba

Avatar grzesioza15

23 czerwca 2014, 19:12

"Zima nadchodzi" pozdro dla kumatych :D

Avatar fil341

23 czerwca 2014, 19:45

@grzesioza15: pewnie połowa nie zrozumie (w tym ja)

Avatar
Konto usunięte

23 czerwca 2014, 19:48

@fil341: Z gry o tron.

Avatar grzesioza15

23 czerwca 2014, 20:04

@fil341: Gra o tron za**bisty serial polecam

Avatar Pojewalnietaax3

23 czerwca 2014, 18:52

:)

Avatar Kinga123598

23 czerwca 2014, 18:16

Nie ważne, prawdziwy ojciec zawsze kocha swoje dziecko :)

Avatar lolitka70

23 czerwca 2014, 18:41

@Kinga123598: zgadzam się w 100%

Avatar MesutOzil25

23 czerwca 2014, 18:13

True story.;p

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Były nóżki, nie ma nóżek

Jakby trochę nie fair

To się nie może nie udać

Rel

Kiedyś to był bardzo dobry serial

Z klasą się trzeba urodzić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka