Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar CupOfWater

10 września 2023, 13:30

W tym memie chodzi o to że zjadłbym żywcem posłów obu partii

Avatar Dyzer

10 września 2023, 13:31

@CupOfWater: Ale dostałbyś wtedy ostrego zatrucia

Avatar rumcajschr

10 września 2023, 13:32

@CupOfWater: Będziemy to nagrywać btw

Avatar Dyzer

10 września 2023, 13:32

@rumcajschr: I puścimy w telewizji na żywo

Avatar rumcajschr

10 września 2023, 13:34

@Dyzer: Oj zrobimy. Ale po 20, żeby dzieci tego nie widziały, bo od oglądania gore mają internet

Avatar Dyzer

10 września 2023, 13:35

@rumcajschr: I zrobimy głosowanie gdzie widzowie będą obstawiać który polityk zostanie zjedzony pierwszy i po którym kubek zwymiotuje

Avatar Mr0czny

13 września 2023, 21:25

@Dyzer: chlebem ich zagryź bo się nie najesz

Avatar Berserkr

19 września 2023, 02:10

@CupOfWater: 🤣

Avatar NieOryginalnyNick

18 września 2023, 22:02

Zależy w czym wolicie się tarzać, PiS(z ang. czytaj Piss-siki,szczyny,mocz) albo Po(z ang. czytaj Poo-gówno,sraka,kupa).

Avatar Anantashesha

15 września 2023, 03:30

Widać że nie pamiętacie rządów PO. Nie były idealne, ale PiS jest dużo gorszy.

Avatar
Konto usunięte

15 września 2023, 01:11

Jakkolwiek nie jestem fanem żadnej z tych partii, to taki symetryzm jest zwyczajnie nie na miejscu. Istnieją znaczące różnice między tymi partiami, platforma na przykład nie robi kurtyzany z demokracji

Avatar RobloxAlusiek

14 września 2023, 21:09

Trudny wybór:
Teletubiś Po (albo Po z Kung Fu Panda) vs Potwory i Spółka

Avatar karakan_z_dvpy

14 września 2023, 20:39

PPPP WOLNOŚĆ JASNOŚĆ MIKROFALA

Avatar thorin13

14 września 2023, 18:37

Czekam na spłakanych lewaczków i prawaczków tłumaczących czemu PiS/PO jest dobre/złe

Avatar Wojolek10

14 września 2023, 15:10

Nie rel PO jest mniejszym złem ponieważ nie jest mafią

Avatar IkarAviator

10 września 2023, 13:41

Lewy albo Prawy

Avatar Drag_on

10 września 2023, 13:40

W memie chodzi o to że zjadłbym sobie Snickersa

Avatar Bezpaniki

10 września 2023, 13:29

Powiesic

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar rumcajschr
Dodane przez: rumcajschr

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zdeklasowani znowu

Jak myślicie, skąd się tam wziął?

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Trzeba brać osobną torbę

Jesteś wybrańcem panie profesorze

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka