Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Maly_KSIAZE

16 września 2023, 08:36

To się nazywa dorosłość..

Avatar Kawento

22 września 2023, 19:50

@Maly_KSIAZE: Dorosły ja potrzebuje więcej godzin snu, więc coś się mocno nie zgadza w twoim stwierdzeniu.

Avatar Maly_KSIAZE

22 września 2023, 20:19

@Kawento: nie wiem jak bardzo jesteś dorosły, ale w pewnym momencie życia ja osobiście doszedłem do wniosku, że 6 godzin snu jest w zupełności wystarczające do normalnego funkcjonowania..
W nocy trzeba przyszykować dziecko do szkoły, rano odwieźć.. a i do pracy trzeba iść..

Avatar Anantashesha

17 września 2023, 03:27

Jest ponoć taki bardzo rzadki gen który pozwala wysypiać się w około 5 godzin.

Avatar valentin

16 września 2023, 20:18

Ja śpię do pracy 2,5h-4h i piję puszkę coli na rozbudzenie i jestem wyspany.

Avatar opi_opi

16 września 2023, 07:23

Ja kiedyś w ogóle nie spałem a się wyspałem

Avatar chrzan81

15 września 2023, 22:24

Norma codziennie

Avatar Talerz

12 września 2023, 18:54

6? Wielu nastolatków przechwala się (jakby było czym), że śpią 2-4

Avatar Rawrs

15 września 2023, 18:48

@Talerz: ja tam tyle śpię i się nie chwalę

Jak ktoś pyta to odpowiadam, no co ja mogę

Avatar piotrkacz

15 września 2023, 19:59

@Talerz: był okres, że w tygodniu szkolnym spałem tylko 4-5 godzin na noc

I w miarę się wysypiałem, ale nie miałem jakiegoś super samopoczucia
Na krótszą metę się tak da, ale w końcu organizm da o sobie znać

Avatar Shadow277

15 września 2023, 20:16

@Talerz: potwierdzam, często śpię 3-5h

Avatar Darwidx

11 września 2023, 19:09

Ja śpię zawsze 4 albo 12 godzin.

Avatar BUMPYSIA

15 września 2023, 19:53

@Darwidx: Też tak czasami mam i tego nie lubię, pierwszego dnia siedzi się do późna na kompie i przez natłok informacji nie można zasnąć i budzi się kiedy już cały dom wstał, a drugiego dnia z tego samego powodu zasypia się od razu i budzi się o tej samej porze

Avatar BUMPYSIA

15 września 2023, 19:46

Dieta, trochę ruchu, angażująca praca/szkoła/studia, higiena snu i jest to możliwe, ale na co nie wszyscy mogą sobie pozwolić

Avatar Mr0czny

15 września 2023, 19:00

Masz więcej czasu na kryzys egzystencjalny kiedy krócej śpisz

Avatar Demonpl

15 września 2023, 18:23

ja raz wstałem o 5 rano i byłem wyspany

Avatar
Konto usunięte

15 września 2023, 18:19

O ile się nie mylę, to budzienie się wyspanym albo nie wcale nie zależy od czasu snu, tylko od fazy snu w której się budzi, a faza, z której lepiej się wybudza (REM) po prostu wydłuża się wraz z czasem spania.

Avatar potrawkaXD

12 września 2023, 01:03

Ee ja tam kładę się spać koło 23 lub koło 1 i wstaję o 4 bo na robotę trzeba jechać a z roboty wracam koło 21 więc daje radę się wyspać

Avatar sss96

12 września 2023, 00:39

6h snu to już tragedii nie ma. U mnie wychodzi, że minimum egzystencji w dniu to 3h snu, a przy 5h jest dość dobrze, ale teraz tak dla zdrowia staram się spać koło 7h.

Avatar Toxxyczny

11 września 2023, 18:59

Ja sam zwykle śpię 5-6 godzin dziennie ale jakoś nie uznawałem tego jako coś niezwykłego, kiedy śpię dłużej typu 7-8 godzin czuję się mniej wypoczęty niż po krótszym okresie snu

Avatar
Gooddude

11 września 2023, 18:58

Tak o
(Robię tak)

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Lieutenant_Peblo
Dodane przez: Lieutenant_Peblo
Tagi: #spanie, #ludzie, #rel

Pilne

To się nie może nie udać

Frustrujące

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Totalnie

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka